Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    skoro zalozyl taki temat to co innego mogl miec przeciwnik?

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Ja bym mu tego all-in'a preflop wsadził przecież mógł mieć QQ, JJ AKs, TT, nie można zakładać odrazu, że miał AA tylko dlatego, że długo foldował ....

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    skoro zalozyl taki temat to co innego mogl miec przeciwnik?
    no to jak dlamnie to fold preflop lub ewentulanie na riverze

    mozna sprobowac co prawda zlapac seta bo kosztuje nas to tylko 7 bb do puli 37,5 BB wtedy na flopie takze doplacamy te 3 BB

    nie po to siedziales 1,5 h na stole obserwujac gracza by majac taki read ze conajmniej na 50% ma te AA i teraz go sponsorowac

    jak widac twoj read byl na tyle mocny ze warto go było posluchac

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    aha czyli ty sebkrol z takim readem spasowalbys po flopie gdy gosc betowal 3bb do puli ponad 20bb? :P

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Dawalem sporo ponad 50% problem w tym, ze kosztowalo mnie to tylko 8bb na riverze.

    Zle napisalem chyba, ja dalem raise 10bb wiec pot byl 14bb po moim pierwszym raise.
    Pula byla na flopie 17+4+17+0.5=38.5 Na river 38.5+8=46.5 a kosztowalo mnie tylko 8bb. Wiec ponad 1:5.5.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT
    Ja bym mu tego all-in'a preflop wsadził przecież mógł mieć QQ, JJ AKs, TT, nie można zakładać odrazu, że miał AA tylko dlatego, że długo foldował ....
    Bardziej mnie przekonalo do AA to ze on prawie nigdy nie podbijal preflop a jak podbil to o 1bb. Dlatego jestem bylem ciekaw czy dobrze mysle o tym graczu. Pozatym raise byl podwojny najpierw utg otworzyl a potem ja go przebilem.

    Mial AA ale to jeszcze nie dowod na to ze dobrze mysle bo nie wiadomo co by zrobil z QQ, JJ czy AKs.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kalisz
    Posty
    36
    według mnie złe zagranie:
    Po 1. Zrobiles slowplay
    Po 2. Jezeli niskie karty leżaly i gosciui podbil to mogles go przebic all inem (przynajmniej zgarnolbys jego troche jeżeli by odrzucil i blindy oczywiście :wink: )