Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Aktualnie jest ok.


    Z tak marna wiedza teoretyczna nie sadze, zebys byl wstanie wygrywac na tylu stolach.
    Wystarczy przeczytać nazwę tematu i od razu mozna skojarzyć, że dopiero zaczynam :|

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez wrzpoker Zobacz posta
    ad. Leszek
    Mój wskaźnik contbet to ponad 85%, więc praktycznie prawie zawsze i z moich statystyk wynika, że jest to +EV (oczywiście zakładam, że spełnione są pewne warunki pod contbeta, o których pisałem)

    pozdro
    Przefiltruj w hemie swoje ręce przez te, w których na flopie nie masz overpair/seta/top pair tylko overcards. Wyrzuć wysokie pary i w filtrach chyba jest coś w stylu nie trafiłem flopa albo układ hero - high card. Zobacz jak dochodowy jest wtedy twój cbet.
    To dość jasna sprawa, że musisz mieć cbet jako całość na + skoro grasz same bardzo silne ręce.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    14
    Szczerze mówiąc podziwiam Cie ze potrafisz jako początkujący grac na +10 stołach !.. Tak samo jak Ty, jestem początkujący i tak samo na razie gram SSS, ale gram ta strategią na max 2 stołach, próbowałem grać na 3 ale to już trochę wymykało mi się z pod kontroli. Sama strategia SSS nie polega tylko na wchodzeniu w rozdanie z automatu, bez zastanowienia i bez obserwacji każdego z graczy, a przynajmniej tych przed Tobą. Wydaje mi się że grając na +10 stołach tak właśnie grasz i może to jest problemem. Nie będę się chwalił ale aktualnie jestem +40$, a było momentami nawet +60$ i zaznaczam gram na max 2 stołach, po około 1-2 godziny dziennie od 25 dni, wiec myślę że to bardzo dobry wynik jak na początki. Do tego to że gram na tylko dwoch stołach pozwala mi dodatkowo obserwować przeciwników, tak że na podstawie tych obserwacji zaczynam stosować przeciwko nim "odchylenia" od głównej idei SSS, pozwala mi to umiejętnie różnicować swoją grę, powodując dezorientacje u przeciwników, a w dłuższym okresie czasu fajne zyski. Nie wierze że przy grze na +10 stołach od samego początku gry, byłbym w tym miejscu w którym teraz jestem, zarówno pod względem wzrostu umiejętności i bankroola. Ale to też głównie zależy od podejścia, czy ktos na początku szybko rzuca się na "losową" kasę zdobytą bez umiejętności, czy też pierw zależy mu na umiejętnościach, które później ewentualnie w dłuższym okresie czasu zaczną przynosić zyski. Ja polecam tą druga
    Ostatnio edytowane przez MarekOTT ; 27-09-2010 o 07:57

  4. #14
    Nie ma co podziwiać, bo aktualnie z gry nie mam żadnego zysku, ani strat. Jedynym mojej gry jest ilość wyrobionych pkt, jednak chyba nie o to chodzi. Moja gra polega na tym, aby "wpierdolić" all-ina z najlepszymi kartami i wygrać. Jednak zdarzają się rozdania, w których wątpię w pokera
    MarekOTT - Ograniczę liczbę stołów do końca tygodnia. Jeżelii będzie lepiej, to pozostanę przy tym.

    BTW:

    PokerStars Rozdanie nr 50236937118: Hold'em No Limit ($0.01/$0.02 USD) -
    27/09/2010 4:33:00 ET
    Stół 'Josephina' 9-max Miejsce nr 9 to rozdający
    Miejsce 1: Shanerocks11 ($0.52 żetonów)
    Miejsce 2: Taylz113 ($2.97 żetonów)
    Miejsce 3: lovennnn ($2.84 żetonów)
    Miejsce 4: Pietrenko ($0.78 żetonów)
    Miejsce 5: coach1991 ($0.92 żetonów)
    Miejsce 6: stamhoofd ($4.48 żetonów)
    Miejsce 7: Icecrash89 ($0.70 żetonów)
    Miejsce 8: KORYNF ($4.65 żetonów)
    Miejsce 9: Extra Velvet ($5.37 żetonów)
    Shanerocks11: wpłaca małą ciemną $0.01
    Taylz113: wpłaca dużą ciemną $0.02
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz Pietrenko otrzymał [Kc Ah]
    lovennnn: pasuje
    Pietrenko: przebija $0.08 do $0.10
    coach1991: pasuje
    stamhoofd: pasuje
    Icecrash89: sprawdza $0.10
    KORYNF: pasuje
    Extra Velvet: pasuje
    Shanerocks11: sprawdza $0.09
    Taylz113: pasuje
    *** FLOP *** [2d Ac Ts]
    Shanerocks11: stawia $0.42 i wchodzi all-in
    Pietrenko: przebija $0.26 do $0.68 i wchodzi all-in
    Icecrash89: pasuje
    Niesprawdzony zakład ($0.26) zwrócony do Pietrenko
    *** TURN *** [2d Ac Ts] [3c]
    *** RIVER *** [2d Ac Ts 3c] [Qs]
    *** POKAZANIE KART ***
    Shanerocks11: pokazuje [Qd Ad] (dwie pary, Asy oraz Damy)
    Pietrenko: pokazuje [Kc Ah] (parę Asy)
    Shanerocks11 wygrał $1.11 z puli

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    23
    odnosnie rozdania: i o to chodzi

    co do strategii to na twoim miejscu gralbym od poczatku pelnym stackiem,
    zamiast 15-24 stolow SSS sprobowalbym 4 stoly, grajac cierpliwe ABC, fit or fold, valuebetujac
    w grze bedziesz mial podobna kaske, ale bedziesz mial wiecej czasu zeby sie zastanowic,
    pamietaj o selekcji stolow jak trafisz stol gdzie czujesz sie ogrywany, zmien stol
    na tych limitach grajac na starsach 4-6 stolow bedziesz mogl przebierac
    i jeszcze jedno szkolic sie caly czas, wiekszosc playerow na tych stawkach jest zbyt leniwa zeby sie doszkalac
    ty to rob to bedziesz mial nad nimi przewage i w konsekwencji szybko pojdziesz wyzej

  6. #16
    pamietaj o selekcji stolow jak trafisz stol gdzie czujesz sie ogrywany, zmien stol
    Skorzystałem z Twojej rady i muszę podziękować. Grając maksymalnie 6 stołów z pełnym buyinem wygrałem większość rozdań oraz ZYSK jest zadowalający.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie zapominajmy, że mówimy o strategii shortstack. Cbet to chyba dość podejrzany temat w takiej strategii. Podbijasz preflop 5BB + 1BB za limpera, których na tych stawkach pewnie często jest więcej niż jeden. Na flopie lądujemy z pulą powiedzmy 18-20BB (przyjmijmy dwóch chętnych poza nami), czyli cbeta by trzeba walnąć za spore kilkanaście BB, a skoro jesteśmy shortem, to tylko AI/fold. No a AI jako cbet na nietrafionym flopie w dwóch przeciwników na NL2 to IMHO absurd.