Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Czy nie macie jeszcze kilku fajnych graczy do podziwiania grających na SB.
    Tak ten gość z tego tematu co się tu tak udziela też możesz go obserwować na BM a jaki ma nick to może ci sam powie


    Co do graczy Bm może i miała duzo słabych graczy ale wczesniej bo jak tak siebie posłuchacie to każdy mowi że sami słabi gracze czy w y wszyscy uważacie sie za dobrych graczy raczej to mało prawdopodobne.

    Druga sprawa jak było by wielu słabych graczy to z reguły przegrywali by swoją kase no i ich kariera szybko by sie zakończył a nie sądzę, że jest taka rotacja by graczy przybywało słabych tak dużo i zastępowali tych co już wszystko przegrali.

    takie teorie to można włożyć między bajki dlatego, że kilka miesięcy lobbing był na inny rom tzw pacific a teraz jest lobbing na BM mozliwe że za kilka miesięcy bedzie lobbing na inny rom itd.

    Pozdrawiam
    Co by nie mowic to serwis ma duzo racji w tym co tutaj pisze, jesli wszyscy wygrywaja to gdzie Ci przegrani?? Oczywscie na Bm czesciej zdarzaja sie typowi wariaci , lub gracze latwiej popadaja w tilt ze wgledu na niedoswiadczenie ale tak poprawdzie to wszedzie mozna takowych spotkac , takie jest mnoje zdanie oczywscie z ktorym mozecie sie nie zgdzac :twisted:
    Pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja dodam do tego ze nie koniecznie tak musi byc moze tu dzialac samonapedzajacy sie mechanizm

    widzisz ludzie dobierajac do wewnetrznych stritow i wygrywajacych wielkie poty, myslisz moze tu rzeczywiscie takeie uklady do chodza i sam zaczynasz dobierac raz na 6 razy trafisz i wygrasz cos i myslic no rzeczywiscie trzeba tu tak grac


    itd tu pokazujesz to innym inni jeszcze innym

    i tak tworzy sie mit boss medii i zwariowanych rozdan

  3. #13
    Jesli dużo osob będzie lobbowało pokerstar to tez mozna ludziom wciskac ze tam graja lamusy itp :P



    od jakiegoś czasu zauważyłem ze taki sam schemat jak w BM zaczyna sie dziac w sieci iPoker jak zaczynałem tam grac grało 900-1200 graczy teraz to juz 5000 graczy jest w dobrym czasie.

    A tu sa naprawde też łatwi gracze