Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Do³±czy³
    May 2006
    Przegl±da
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nawet nie chce mi siê komentowaæ niektórych powy¿szych postów, bo widaæ, ¿e u nas w kraju ka¿da inicjatywa spotka siê z krytyk±. Powiem wiêc krótko - nie podoba siê, nie g³osowaæ! Obowi±zku nie ma!

    Poza tym widzê, ¿e parê osób potraktowa³o tego typu zabawê jakby od tego zale¿a³o czyje¶ ¿ycie... Trochê lodu do g³owy proponujê nastepnym razem...

  2. #12
    Do³±czy³
    Jan 2007
    Posty
    763
    Dziêkujemy za s³owa uznania, dla naszej strony pokerace.pl to wspania³a rzecz ju¿ sama nominacja w tym plebiscycie.

    Cieszymy siê, ¿e przez ten rok pokerace zyska³ zwolenników jako strona nieco inna ni¿ wszystkie, o trochê innym charakterze ni¿ pozosta³e portale.

    pozdrawiamy

  3. #13
    Do³±czy³
    Jul 2005
    Posty
    215
    Mnie takze dziwi cala ta niechec do udzialu w glosowaniu. Jak komus sie nie podoba to moze zrobic wlasne jokery/asy/damy pokera na wlasnej stronie Rowniez dolaczam sie do slow uznania dla portalu pokerace.pl , gdyz ostatnio dolaczyl on do mojej porannej lektury.

  4. #14
    Do³±czy³
    Jun 2007
    Przegl±da
    Warszawa i okolice
    Posty
    32
    jedn± s³uszno¶æ maj± - uwa¿am, ¿e przy ka¿dej nominacji powinna byæ, krótka informacja dotycz±ca danej osoby/portalu/roomu i "powodów" jej nominacji, fajnie by to wyglada³o - mo¿e next time?

  5. #15
    Do³±czy³
    Dec 2008
    Posty
    318
    Ja te¿ siê cieszê za nominacjê Dziêki za uznanie

  6. #16
    Do³±czy³
    Jul 2009
    Przegl±da
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie ma kategorii "idiota roku" ;(