Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    @Milosz
    To jest Ongame i stoly sa 5 osobowe. Na 5 osobowym stole zawsze calluje z BB AJo przy jednym raisujacym.

    @All
    ogólnie ja jestem donkiem Uczę się o czym świadczy stawka na której gram... ready na graczy hmmm PT nie uzywam! Obserwuje zwyczajnie gram 3 stoly po 5 osób więc dużo nie ma. Tak faktycznie slowplayowal KK i co moglem zrobić? Foldować, a jak już dalem call to zostalo mi tylko zrobić odpowiednią notatke Obstawialem go na 10/x lub J/x ewentualnie blef z jakimś AK.
    Ostatnio edytowane przez Ciocia CoCa ; 24-12-2009 o 12:43

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Ciocia CoCa Zobacz posta
    Na 5 osobowym stole zawsze calluje z BB AJo przy jednym raisujacym.
    Masz jeszcze jakies ciekawe regulki??

  3. #13
    No nie a coś nie tak? Jak jestem na BB dostaje AJo to nie robi mi róznicy czy rais jest z D czy z UTG praktycznie zawsze jest to call przy normalnym podbiciu oczywiście.
    Chyba pisalem że ejstem rookim, donkiem, fishem czy nie wiem jak to jeszcze nazwać tzn. uczę się grać



    ps. Widelka to nie daleko ja z Rzeszowa, znam tam jednego chlopaka amatora systemu zakladów bukmacherskich na remis i jak nie wejdzie t o jedziemy za 2x tyle
    Ostatnio edytowane przez Ciocia CoCa ; 25-12-2009 o 00:47

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    IZI CALL, MOże mieć tutaj nic, QJ, T, KT, CALL!!!!!!!!!

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    w puli pf jest 2 limperow i podbija bb, zaleznie od statystyk stolu etc. mimo wszysto sklanialbym sie do callu na preflop mamy straszna pozycje, ale zakladajac ze limperzy callna calkiem dobre odds lub jesli spasuja pozycje nad agresorem i po zlapaniu tp jestesmy tutaj zwykle mocni w rozdaniu. jesli bettor cbetuje na takim boardzie to zwykle oddaje reke, a jesli czeka to hmmm ten flop fajnie wchodzi mu w range i rowniez czekam. turn ez call,
    river hmmm no sytuacja sie tutaj polaryzuje bo albo nie ma nic albo ma monstera, szkoda ze nie grasz ze statystykami bo inaczej decyzja bylaby o niebo prostsza, tak czy siak masz nutowego praktycznie fulla, na nl10 nie dalbym rady tego zrzucic.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez p3dro Zobacz posta
    w puli pf jest 2 limperow i podbija bb, zaleznie od statystyk stolu etc. mimo wszysto sklanialbym sie do callu na preflop
    no ja raczej do foldu.
    Cytat Zamieszczone przez p3dro Zobacz posta
    i po zlapaniu tp jestesmy tutaj zwykle mocni w rozdaniu.
    raczej slabi. w sumie to zalezy od tego co masz op ale jak ma A to jestesmy przewaznie z tylu, a jak ma TT-KK to nic nie wyciagniemy albo niewiele.
    Cytat Zamieszczone przez p3dro Zobacz posta
    a jesli czeka to hmmm ten flop fajnie wchodzi mu w range i rowniez czekam.
    ja betuje.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 25-12-2009 o 16:42

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    AQ,AK,ATs,AJ,KQ,KJs,99,TT,JJ,QQ,KK,AA plus pare randomowych raczek i co tutaj sie zrzuci do naszego beta
    Ostatnio edytowane przez p3dro ; 25-12-2009 o 17:54

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ja to zrzucam pf ale skoro znalzlem sie w rozdaniu to zawsze jak ktos nie daje cbeta i jestem na pozycji to betuje prawie zawsze. Zrzucaja w 80%.

    A teraz:
    Cytat Zamieszczone przez p3dro Zobacz posta
    w puli pf jest 2 limperow i podbija bb, zaleznie od statystyk stolu etc. mimo wszysto sklanialbym sie do callu na preflop
    Cytat Zamieszczone przez p3dro Zobacz posta
    AQ,AK,ATs,AJ,KQ,KJs,99,TT,JJ,QQ,KK,AA plus pare randomowych raczek
    Wytlumacz w takim razie jaki sens ma twoj call pf?

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Dla mnie call, ale nadziałeś się pewnie na monstera.

  10. #20
    ok już wszystko chyba zostalo powiedziane.


    Slowplayowal KK!