Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 144
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Bo nie wierzę, by Najman jakąkolwiek krzywdę zrobił Najmanowi ciosami w brzuch. A jak mówiłem - pierwsze zwarcie to koniec walki.
    sam siebie nie bedzie bil mi sie wydaje.

  2. #12
    Mam kumpla, którego kolega z pracy był sparingpartnerem Pudziana i porażka.... koleś jest wolny i nie zna żadnych technik, siadał na nim i była stop klatka i zaczynało się.... Mariusz, a teraz musisz tą ręką zrobić to... a tą uderzyć tu.... jednego nie można mu odmówić, jest silny, kurewsko silny i to jego niewątpliwy atut, po jego pchnięciu wszyscy latali po ringu. Wygrać na 100% wygra Pudzian, bo marketingowo nie ma innej opcji, tu chodzi tylko o hajs a Pudzian jest kopalnią hajsu.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    sam siebie nie bedzie bil mi sie wydaje.
    No to by było nieroztropne...

    Cytat Zamieszczone przez Suerte Zobacz posta
    Mam kumpla, którego kolega z pracy był sparingpartnerem Pudziana i porażka.... koleś jest wolny i nie zna żadnych technik
    Matko, a po co mu szybkość i technika?? Nosorożec też nie ma szybkości i techniki. Chciałbyś się z nim zmierzyć?

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Matko, a po co mu szybkość i technika??
    No jak Ty nie wiesz po co jest szybkość i technika to ja ci tego w pięć minut nie wytłumaczę... oglądałeś walkę Gołota - Adamek? Domyślasz się już czy dalej mam ci tłumaczyć?

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Suerte Zobacz posta
    No jak Ty nie wiesz po co jest szybkość i technika to ja ci tego w pięć minut nie wytłumaczę... oglądałeś walkę Gołota - Adamek? Domyślasz się już czy dalej mam ci tłumaczyć?
    Porównujesz Gołotę do Pudziana i Adamka do Najmana? Nie rozśmieszaj mnie.

    W tej walce technika i szybkość by zadecydowały gdyby ważyli tyle samo. Przy takiej różnicy masy nie ma o czym mówić.

    Mi jakoś jednak bardziej leży porównania Najmana do Najmana a Pudziana do nosorożca. I w tym kontekście nadal nie widzę sensu dyskusji o szybkości i technice.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Matko, a po co mu szybkość i technika?? Nosorożec też nie ma szybkości i techniki. Chciałbyś się z nim zmierzyć?
    Nosorożec biega szybciej niz Usain Bolt.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Kerim_Wisla Zobacz posta
    Nosorożec biega szybciej niz Usain Bolt.
    Szczególnie po ringu, gdzie ma takie długie proste...

    Nie drążmy już lepiej tego nosorożca... Po prostu uważam, że w tej akurat konkretnej walce różnica szybkości nie ma żadnego znaczenia. No chyba, że Najman będzie uciekał. Wtedy rzeczywiście szybkość może zadecydować.

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Wie ktos czemu nie wlaczy Mamed Khalidov?

  9. #19
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Czy tylko ja mam tutaj w dupie te walki?

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Tak, tylko Ty .