Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    a tak odnosnie tej komendy netstat, to jak to wpisze to kiedy bede wiedzial ze ktos mi mi sie wlamal albo trojana mam czy cos??? co powinno sie wyswietlic jak to wpisze zebym wiedzial ze cos jest nie tak??? bo jak teraz wpisalem to wyskakuje mi napis: obcy adres i jakies ip sa ale to chyba dlatego ze mam wlaczone pokerroma i stronki .

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    nie trzeba miec zadnych kkodow zeby wyczyscic czyjes konto inteligo,,, wystarczy ze spiszesz sobie czyjes dane z karty inteligo( nr konta, imie i nazwisko) i mozesz spokojnie wyczysscic czyjes konto np. mozesz wplacic jego kase do jakiegos pokerroomu za pomoca karty , albo zrobic zakupy przez internet,,, nic prostszego, ,,,
    przeciez jak robicie depozyt do pokerrromu za pomoca karty to wystarczy wpisac tylko dane z karty, nie trzeba zadnych hasel wpisywaci kasa wedruje do nich.
    temat już się zakurzył trochę, ale dopiero teraz widzę, powiedzmy że mam 100zł na głównym koncie (na subkoncie resztę), możesz mi wyjaśnić jak ktoś może wpłacić mi z konta (bez karty kodów oczywiście) np. takie 50$ (ok. 150zł)??? - dostanie komunikat że brak srodków na karcie, musiałby przelać z subkonta na główne (te z podpiętą kartą) - ale musi mieć wtedy kartę kodów, przemyśl to...