Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    szukam oferty RB od kogos kto ma w ofercie ten oto room:

    Cardroom2

    ewentualnie jakakolwiek inna, gdzie mozna pograc o sensownych porach ~6 stolow FR NL100/200 --->> BEZ SHORTSTACKOW <<---

    prosze na pm, z gory dziekuje

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    do tego "czegos" nalezy "pointpoker" nie wiem czy ma to jakikolwiek zwiazek z "pointbetem" ale ja na tym bukmacherze stracilem "rolla na nl400" jak zwineli z dnia na dzien interes i nie dotknalbym niczego co ma w nazwie slowo "point" badz jest zwiazane z czyms co ma w nazwie "point"...

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Tak to jest jak sie gra w bukach z dupy.
    tak tez trzeba powiedziec kolesiowi z 2+2 co na eurolinx stracil 400k $

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Dokladnie
    tylko, ze on wczesniej przez 3 lata wyplacil drugie tyle i nigdy nie mial problemow. tak samo jak ja i ludzie, ktorzy na tej akcji stracili ok 5mln e...

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    sade,ze absolutnie idiotycznym allinem jest trzymanie "rolla na nl400" u jakiegos buchmachera..btw nie mial ten book limitow?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    sade,ze absolutnie idiotycznym allinem jest trzymanie "rolla na nl400" u jakiegos buchmachera..btw nie mial ten book limitow?
    tylko, ze mialem "rolla na NL1k"

    mial limity 12k e na premiership, prim div, CL,itd itd.

    To cos w stylu 188bet.com, ktory aktualnie sponsoruje chyba 4 zespoly z premiership. Maja marze 2-3%...

    przez 2 lata nie czekalem dluzej na wyplate jak 48h. Pozniej (to byl grudzien pewnie 2 albo 3 lata temu) nagle wszystko sie zatrzymalo. Probowalem przegrac te pieniadze a ciagle wygrywalem i nagle...pamietam to jak dzis 17 marca w Dzien Sw Patryka, przed wyjsciem na impreze wszedlem na ich strone ale ona...nie istniala...nigdy sie bardziej nie upilem

    To samo bylo z eurolinxem i historiami, ktore czytalem na 2+2. Gosc byl ich prosem, mial sponsoring, itd. Wszystko sie ciagnelo latami a ostatecznie ludzie na 2+2 zliczyli strat na pewnie kolo 3mln $...Z dnia na dzien gosc wyjechal z Malty i nikt go wiecej nie widzial...

    EDIT:

    jeszcze dodam ze pointbet reklamowal sie na meczach premiership w tamtym dniach. jak sie pozniej okazalo "ktos" zalozyl firme marketingowa "pointbet" w UK i sie reklamowal - nie mozna bylo znalezc zadnych powiazan ze spolka, ktora dzialala na rynku azjatyckim...tak naprawde rynek europejski to zbior smiesznych firm, ktore zlimituja Cie po wygraniu kilku "srednich krajowych" i betfair na ktorym raczej ciezko o limity
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 13-11-2009 o 15:07

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    przykro czytac cos takiego kejsper. ja mialem na mysli,ze dla mnie za bardzo ryzykowne byloby na "nonames" a nawet "bignames" trzymanie troche pieniazkow...na ziemnych ladbrokes,czy buki w vegas to co innego.ogolnie to staram sie w kazdym online buki trzymac nie wiecej niz 20bigblinds a z tymi limitami to troche dziwne .nawet pinnacle robi limity,po odpowiednich wygranych,poza underdogs-call.bets.

    ah to byl azjata,nie doczytalem sie,sorry...tym bardziej bym byl ostrozny.tam to naprawde mafia dziala.

    wiem ,znam ta historie o tym kanadyjczyku,zapomnialem nazwiska.

    sorry krolewicz za off

    uczyc historii pointbetu? o betfair nie pisalem.moglbys powiedziec co masz na mysli piszac "zylem buchmacherka" ?
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 13-11-2009 o 15:46

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    To jest po prostu Entraction Network (dawne B2B).
    Moge pokierowac na cardgrinders.com (ale szczegoly tylko na priv). Jest to dosc nowy room, ale tam cala kasa zarzadza siec wiec o znikniecie nie ma sie raczej co martwic (z tego co widze wspolprcuje z nimi lassur.pl wiec wygladaja na OK - sam gram kilka miesiecy i wszystko super - szczegolnie ich prywatne rakeraces ).
    PS: Pointpoker nie ma nic wspolnego z pointbetem.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    przykro czytac cos takiego kejsper. ja mialem na mysli,ze dla mnie za bardzo ryzykowne byloby na "nonames" a nawet "bignames" trzymanie troche pieniazkow...[...] ogolnie to staram sie w kazdym online buki trzymac nie wiecej niz 20bigblinds
    duze obroty mialem tam wiec mozna powiedziec, ze i tak bylem "niedorollowany".

    Na pewno nauczylem sie w dosc bolesny sposob zarzadzania swoim "bankrollem" i nadal korzystam z tej nauczki

    Teraz juz wspominam to jako swoista legende ale wtedy to bylo cofniecie kilka miesiecy naprawde ciezkiego "grindowania".

    Wracajac do tematu. Jesli to bezpieczne miejsce to ok. Zastanawiam sie dlaczego akurat tam szukac rb?