Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 115
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Pogramy
    Co do tych wakacji za pierwsze miejsce to wolałbym brać kasę i samemu zorganizowac sobie wakacje bo wygrywajac pierwsza nagrode trzeba wybrac oferte z biura jakiegos pewnie ;/
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 25-10-2009 o 07:48

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    nie w Powsinie tylko u ciebie na chacie a te 7k to jest na pokrycie kosztow weekendowego pobytu wraz z coachingiem. Przeciez kazdego gracza pokerowego jest marzeniem by Stanko przygarnal go pod swoje skrzydla i nauczal...
    good idea


  3. #13
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    Pogramy
    Co do tych wakacji za pierwsze miejsce to wolałbym brać kasę i samemu zorganizowac sobie wakacje bo wygrywajac pierwsza nagrode trzeba wybrac oferte z biura jakiegos pewnie ;/
    Nie koniecznie. Jak ja chyba rok temu wygrywalem tez wakcja za 7k czy 5k to mozna bylo je wymienic na nagrody rzeczowe, a oferte mogles wybrac z kadego biura podrozy wiec chyba nie az tak zle.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    i tak te wakacje wygra...no właśnie...
    niektórzy mówią że uwolni Romana Polańskiego
    niektózy że uzdrowi polską piłkę
    ja wiem tylko ze nazywa sie STIG

    a tak powaznie to oprocz rzeczowych za pierwsza piatke to w kazdym turnieju jest normalnie pula pieniążków do wygrania???

    btw ciekawe czy 2.2$ różnicy między maleman leagu a chiptopgear sprawi ze bedzie więcej osób w kazdym turnieju

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta

    btw ciekawe czy 2.2$ różnicy między maleman leagu a chiptopgear sprawi ze bedzie więcej osób w kazdym turnieju
    Roznica we wpisowym tutaj duzo nie zmieni ale to, że liga bedzie reklamowana w dwóch gazetach chip i topgear ktorych naklady sa 20X wieksze niz maleman moze duzo zmienic.

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    a tak powaznie to oprocz rzeczowych za pierwsza piatke to w kazdym turnieju jest normalnie pula pieniążków do wygrania???
    Tak (nagrody rzeczowe w Lidze są dodane do puli nagród utworzonej przez wpisowe wpłacone przez graczy).

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Piotrek mozesz odpowiedziec na pytanie czy bedzie mozliwe wprowadznie z synchronizowanych przerw w tych tyrniejach?
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 26-10-2009 o 15:29

  8. #18
    Bartek to nie zależy od Piotrka czy ode mnie. Przerwy są sprawa produktową, koledzy z centrali się tym zajmują, nasza lokalna promocja ma się nijak do zsynchronizowanych przerw.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Oczywiscie Macku wiem, i rozumiem ze to nie od was zalezy Bardziej bylem ciekawy czy mozecie w jakis sposob w centrali za sygnalizowac o tym Pozdrawiam

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Dziwi mnie, że to nie są freerolle szkoda bo fajne te turki na 3k osób taki psowski standard jesli chodzi o donkamenty a tak to będzie tylko 500 sztuk lol