Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55
  1. #11
    Jani a znasz moze odpowiedz na moje pytanie?

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Pytanie o te rebuye nurtuje wszystkich. Rozważaliśmy różne opcje w jakie to zrobicie i najbardziej prawdopodobna wydaje się ta z płaceniem rebuyów gotówką do TD. Nieprawdopodobne wydaje się, żeby chętny podchodził do laptopa wstukiwał swoje hasło i dokonywał rebuya czy addona poprzez soft.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jakby można było do rączki dawać buyiny to nikt by się nie bawił w rejestracje online.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    jakby mi ktos powiedzial kiedy i gdzie sa jakie saty online to bede wdzieczny.. bo za chiny znalesc nie moge..

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    na unibecie w zakładce private

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Ze wzgledow logistycznych turniej majacy byc w zalozeniu 75 rebuy bedzie jednak 75E freezout.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    I bardzo dobra decyzja. Pomijając względy logistyczne, to 2 godzinne rebuje mogły by się dla niektórych droższe niż sam main event.

    Pepone

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6
    Jak już zmieniacie rebuy na freezout to jeszcze moglibyście pomyśleć o zmianie długości leveli

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, chcialem sie wkupic na turniej za 75 euro jednak w sofcie (zakladka tournaments->special) widze zarowno WISNIEWSKI OPEN ZAKOPANE 2009 SIDE 75E jak i Package tournament 75E w opisie ktorego rowniez widac ze dotyczy turnieju na Wisniewski Open. Do ktorego z nich powinienem sie wkupic, jest w ogole jakas roznica?

  10. #20
    a ja nie widze satelit w zakladce special