Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Hmmm, przetestowałem ten programik i tak średnio się sprawdza, bo kwoty betów i wielkość kart się nie zmieniają i trochę się to wszystko miesza. No, ale trudno, lepsze to niż nic.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    2
    moze mi ktos lopatologicznie wytlumaczyc jak tego uzywac ?
    z gory dziekuje i pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    sa mozliwe jakies udogodnienia gry typu bet 1/2 puli 3/4 puli?

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Ja na moich 9 calach grałem 12 ale nie było wygodnie ustawiałem pół cm w prawo i 2 mm w dół

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    bylby ktos tak dobry i wrzucil gdzies jak wyglada 9 stolikow na everescie na rozdzielczosci 1900x1200?najlepiej na 24 calowym monitorze, ale moga byc inne.Moze ktos ma dla porownania jakis panoramiczny, bylbym wdzieczny

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    tu masz screen z monitora 24'' w rozdzielczości 1920x1200. Stoły najmniejsze czyli 640x480

    1920x1200 24''.JPG

    pozdro

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    mam takie nietypowe zapytanie jak wiadomo jest cos takiego jak disconnect bet protection, 2 razy na dobe, cos mi sie wydaje, ze niektorzy to wykorzystuja do "niepierwotnych celów", w jaki sposob to dokladnie działa?
    rozumiem, ze to chroni przed zerwanym polaczeniem, zreszta najlepiej podam to na przykladzie:
    koles bet, ja raise i teraz koles wykorzystuje caly czas, i jest wykladany caly board i pula (w wysokosci jakbym tylko go callowal) leci do typa
    mialem kilka takich sytuacji, wiec nie moglem miec zwidow, chodzilo o duze pule, wiec mysle, ze to byly celowe zagrania, wie ktos jak to działa?

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Koleś może np. kabel od neta odłączyć jak jest w takiej sytuacji. Na party ludzie robią tak samo, np oni raise, ja pushuję i jak są niepewni (np. mają FD) to nagle jakimś cudem są disconnect i wykładany jest board :/

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    ale czy jest inny sposob zeby nie odlaczac kabla? kiedys chyba jak zaczynalem na everescie cos takiego zrobilem, ale nie wiem jak to powtorzyc

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    8
    Sam mialem wczoraj cos takiego ale tym razem mnie rozłączyło.
    nie wiem jak to działa
    Dałem raise koles re i chciałem dac call ale mi sie net rozłaczyło i zagrania poszło tak jakby call i do boarda .
    Dziwne jest to ze gdy mi zalagowało na everest to po necie moglem normalnie śmigać bo chciałem sprawdzic czy cos jest z netem nie tak...