Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta

    kto na ps niszczy 55+5 turbo jest bogiem (tak na mój gust)
    LOL

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    kaskada na ipoker? niby jak?

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    35
    Cytat Zamieszczone przez Lary18th Zobacz posta
    LOL
    Lary, jak to mówią "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia", a ty patrzysz pewnie na to inaczej niż Rado
    Jakbym potrafił rozegrać 2000 turniejów miesięcznie na tym poziomie przy ROI w ok 10% (55$+10% = "niszczenie"), to czułbym się bardzo blisko nieba

  4. #14
    60tki na PSie sa raczej mało profitable, nie mowiac juz o 100tkach+
    spacegravy na jednym vid nawet sam mowil na 200tkach full table of regs and one fish i sit jest profitowy heh
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 20-05-2009 o 23:11

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Lary gra multitable 45-180os. ktore omyłkowo nazwano sng i wypowiada się w złym wątku na forum. Informowałem go kiedyś o tym, ale nie zrozumiał najwyraźniej

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    35
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    Chyba jednak zostanę przy cash i MTT, teraz grałem 10 stołow padł soft/mój net nie wytrzymał i -10BI
    Proponuje zaopatrzyć się w drugie "źródło" internetowe. Na stronie bankujesz-kupujesz możesz nabyc modem wraz z kartą Play, ważną przez 12 miesięcy i limitem transferu w tym okresie 60 GB. Na lajcie wystarcza, kosztuje 300 zł. Jeśli nie masz konta w ING, to możesz kogoś poprosic na pewno Ci pomoże. Nie spotkałem się z tańszą ofertą, tym bardziej, że jeśli masz już modem zewnętrzny lub wbudowany w laptop/desktop, to możesz sprzedać Huaweia, dołączonego do zestawu, na Allegro i wyjdzie Ci jakieś 120 zł mniej. Jeśli grasz np, 10 stołów 10$ każdy, to zwróci Ci się przy pierwszej awarii łącza


    Cytat Zamieszczone przez PreStiaCzeK Zobacz posta
    60tki na PSie sa raczej mało profitable, nie mowiac juz o 100tkach+
    spacegravy na jednym vid nawet sam mowil na 200tkach full table of regs and one fish i sit jest profitowy heh
    Ja gram 27$ na P* i trzeba się wykazac cierpliwością, żeby ie grać cały czas z tymi samymi 5-6 regsami. Powoli zastanawiam się nad przenosinami na inny room . Inna sprawa, że stawki >38$ są droższe, jeśli chodzi o rake, niż na konkurencyjnych roomach