Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Igiel, na nowym kompie na pewno Kaspersy będzie chodził znakomicie.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    LOL antywirusy mula kompy tym ktorzy maja slabe kompy

    Mnie kaspersky swietnie sie spisuje i z tego co googlowalem to wszedzie Kaspersky wygrywa z nodem i ze glowna zaleta noda jest ze jest mniej pamieciozerny

    Ale kaspersky ma duzo wiecej mozliwosci konfiguracji i ustawien i jest dokladniejszy w skanowaniu

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    prawda jest taka, że avast wystarczy. chyba, że ktoś jest komputerowym paranoikiem, wtedy sprzętowy firewall + linux.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    haha jasne niby co to znaczy wystarczy ? tzn ze zatrzyma grozniejszy wirki a reszte przepusci ?

    Jak juz sie zabezpieczac to dobrze i nie potrzeba do tego sprzetowego firewalla i lunxa

    Ty proponujesz ludziom albo gowniany program albo totalna zmiane a miedzy tymi dwoma punktami jest jednak wiele posrednich stanow

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    mialem kiedys kasperskiego i noda i mi nod bardziej odpowiadal,choc koniec koncem od lat nie uzywam zadnych programow antywirusowych i nie pamietam kiedy ostatni raz mialem jakies problemy z kompem itp. no chyba ze ktos chcodzi po jakis gownianych stronach no to wtedy lepiej miec ochrone

  6. #16
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12
    Ja uzywam tylko AVG Free i jestem zadowolony.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    ESET SMART SECURITY - to jest nod32 + firewall wiec pakiet najlepszy.
    za późno wczoraj nabyłem juz nabyłem ten zestaw

    do tego jeszcze coś zainstalować??

    np

    Spybot Search & Destroy
    SnoopFree Privacy Shield
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 21-05-2009 o 13:44

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    haha jasne niby co to znaczy wystarczy ? tzn ze zatrzyma grozniejszy wirki a reszte przepusci ?

    Jak juz sie zabezpieczac to dobrze i nie potrzeba do tego sprzetowego firewalla i lunxa

    Ty proponujesz ludziom albo gowniany program albo totalna zmiane a miedzy tymi dwoma punktami jest jednak wiele posrednich stanow
    to avast blokuje tylko najgroźniejsze wirusy, a resztę przepuszcza? chyba trochę przesadzasz. jeśli chodzi o darmowe programy to avast wygrywa w testach antywirusów, a jak coś jest darmowe nie znaczy, że jest gówniane - taki na przykład comodo firewall zostawia w tyle większość komercyjnej konkurencji: Results and comments - www.matousec.com .poza tym trzeba się bardzo starać, żeby namieszać sobie w kompie jakimś wirusem lub trojanem. używam kompa ponad 10 lat i pamiętam tylko 1 sytuację gdzie miałem jakiś problem z wirusem. musiałem formatować dysk, a wirus był na płycie z cd-action :P
    także moim zdaniem dla przeciętnego użytkownika wystarczy avast + comodo(ja mam w routerze firewalla także tylko avasta używam).

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    avast+comodo mogą powodować problemy.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    do tego jeszcze coś zainstalować??

    np

    Spybot Search & Destroy
    SnoopFree Privacy Shield
    Lepiej nie instaluj już nic. Program powinien mieć wszechstronną ochronę więc każdy kolejny dodatek mógłby powodować wykluczanie się i luki w ochronie.