Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ja już mam bilet na IC 5:36 w sobotę .. jestem tam jakoś po 12 i jako że omahy nie gram i tak to jest dla mnie akurat .. na powrót też już mam bilet na 6 rano w poniedziałek.

    Co do noclegu to jestem chętny żeby się złożyć na jakiś pokój .. może być nawet i 10osobowy ;]
    interesuję mnie nocleg z sob na niedz i z niedz na pon.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Witam
    W piątek napewno nie jadę. Jeżeli będzie taka możliwość to dojadę w Sobotę.

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Wtrącę się tylko na chwilę, apropos planowania przyjazdu w piątek. W lokalu gdzie będziemy grali, w piątek raczej nic się nie będzie działo (normalnie i tak tam nie gramy), także stolików żadnych bym nie planował. Natomiast oczywiście gorąco polecam wieczorny wypad na miasto, rozrywek z pewnością nie zabraknie. 8)

    Aha, i nie chcąc uprzykrzać sobie pobytu w Krakowie proponowałbym nie nadużywać słowa "starówka" w odniesieniu do naszego Rynku i okolic. :wink:

    EDIT: Jeszcze jedno. Bogi, Panam: rozumiem, że na pewno wpadacie na turniej? Nie dostałem od Was jeszcze zgłoszenia, a lista już praktycznie jest pełna.

  4. #14
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Marian

    Aha, i nie chcąc uprzykrzać sobie pobytu w Krakowie proponowałbym nie nadużywać słowa "starówka" w odniesieniu do naszego Rynku i okolic. :wink:
    Witam
    Z pewnoscia to jest off topic, ale ciekawosc mnie zzera
    Dlaczego nie starówka ?

    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Bogi a nie lepiej wziąść jakiś 5-cio osobowy w tych 3kafkach na Słowackiego ? Dajcie znać co i jak bo by się przydało jutro już coś zarezerwować.


    edit: Bogdan jak będziesz miał chwilę to zadzwoń do mnie bo ja straciłem większość numerów.

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars
    Z pewnoscia to jest off topic, ale ciekawosc mnie zzera
    Dlaczego nie starówka ? pzdr
    Najprościej by było odpowiedzieć "bo tak". :shock: Ostatnio na grupie pl.regionalne.krakow był wątek na ten temat:
    (http://tinyurl.com/9owuz) i chociażby jego długość już świadczy o tym jakie emocje ten temat wywołuje. Zainteresowani mogą w nim znaleźć kilka wytłumaczeń zarówno racjonalnych jak i emocjonalnych.
    W każdym razie użycie tego słowa w odniesieniu do naszego Starego Miasta, jest niewątpliwie u nas faux pas. Można się o tym przekonać również 'zdalnie' używając go w tym znaczeniu na jakimś forum, czy grupie w internecie, czego mój post najlepszym przykładem. :wink:

    Wracając do głównego tematu wątku. Z tego co przed chwilą dzwoniłem są miejsca na piątek i sobotę np.

    1) W 'Trzech Kafkach' (http://www.trzykafki.pl/tani_hotel.htm) na ul. Dolnych Młynów. Pokój 4-os. za 200 PLN, pokój 6-os. za 280 PLN.

    2) W 'SkyHostel' (http://www.skyhostel.com.pl) na ul. Dunajewskiego. Pokój 6-os. za 270 PLN, 8-os. za 360 PLN.

    Oba powyższe w doskonałych lokalizacjach, bardzo blisku Rynku.

  7. #17
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Oki
    Dzieki za odpowiedz , przjrzalem szybko wskazany przez Ciebie watek
    i to mi sie spodobało

    " Ale jak ktoś Nazwie krakowskie Stare Miasto "starówką",
    dostanie w trąbę."

    pzdr

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!


    Wybieram się do Krakowa w najbliższy piątek, tj. 4 listopada br., pociągiem ekspresowym, wyruszającym z Sopotu o godzinie 9.21, planowany przyjazd do Krakowa, tego samego dnia o godzinie 16.53.
    Z ewentualnych, pozostałych opcjii, odpowiada mi jeszcze wcześniejszy ekspres Inter City, wyjeżdżający z Sopotu godzina: 7.27, przyjeżdżający do Krakowa o godzinie 14.50.
    Zainteresowanych, zapraszam do wspólnej podróży, wszakże wspólna podróż koleją skraca czas jazdy pociągiem. Do zobaczenia na dworcu, w pociągu i w Krakowie.


    Pozdrawiam



    MICHAŁ

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Witam.

    A więc tak Mamy zarezerwowany pokój w 3 kafejkach na ulicy Kalwaryjskiej. Niestety jest on trochę dalej położony niż inne ale jest wolny pokój 6 osobowy ale z tego co zrozumiałem to będziemy za tą jedną noc płacić za 4 osoby. Pokój kosztuje 120 zł 4 osoby i 160 zł 6 osób. Niestety bez śniadań. Także w razie czego kupimy bilety na dworcu PKP. Wyjazd w piątek czyli jutro z Gdańska Wrzeszcza 9:30 będę tam o godzinie 9:00. Chyba będę miał samochód. Ale to jeszcze nic pewnego. Jeżeli wyjazd będzie samochodoem to też chciałbym wyjechać o tej godzinie.
    Będę wiedział dzisiaj wieczorem na temat samochodu. Jeżeli nie zadzwonię do Was to jedziemy pociągiem.

    Pozdro

    P.S. Samochodem jest taniej ale pociągiem można sobie jeszcze pograć.
    Napiszcie co o tym sądzicie.

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No ten hotel w sumie nie jest tak daleko, szczególnie od miejsca turnieju niedzielnego.. bo do sobotniego jednak kawałek jest. Ale damy radę.

    Dobra robota Bogi, ceny wyjątkowo korzystne.

    Do zobaczenia na miejscu ;]