Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    jak na poczatkujacego gracza jestes mega kumaty. nie sluchaj tych baranow z forum bo nie maja pojecia zielonego o tej grze. trzymaj tak dalej. buduj bankrolla i przechodz na wyzsze stawki bo bedziesz bardzo bogaty. jak teraz grasz 9 stolow i masz 4ptbb na nl25 gdzie rake jest przeszlo byin to jestes mega mega zajebisty. powo

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Z takimi jak ty sie latwo gra bo ciezko na tobie zarobic i ciezko tez stracic. Jak bedziesz gral z myslacym regiem to cie bedzie po prostu caly czas 3betowal pf i bedzie wiedzial od razu na czym stoi(czy masz te AA albo KK)
    Wymysliles jak pokonac goscia 14/11, 3bet w kazdym rozdaniu. Geniusz. Brawo.
    Pewnie gracza 40/30 nie mozna 3betowac bo ma 'wide range' i nie wiemy gdzie stoimy po callu. LOL!
    Ostatnio edytowane przez redds ; 24-12-2008 o 12:54

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Ostatnio szlifuję grę na niskich levelach przy NL2 i NL5, aby wyeliminować beznadziejne błędy, które w przeszłości znacznie obniżały mój profit.

    Będe wdzięczny za commenta w tej kwestii, czy taka próbka wystarczy, ażeby wskoczyć wg Was wyżej ?

    Gram dużo, mam łącznie ponad 400k rąk rozegranych na róznych limitach... jednakże tam wyniki miałem znacznie gorsze ( ok 2-3 BB / 100 ).

    Aktualnie totalnie zmieniłem taktykę i wyniki skoczyły i nie chcą spaść.

    Cel : utrzymanie 10 BB / 100 przy 12 stołach. (BB = 2 bigblind)

    Moje screeny z marcowych testów. Wynik odnośnie NL5 jest zaniżony rzeczywista wartość BB / 100 = 11,9

    Co do NL10, które widnieje na screenie -> to nie należy do próbki - stare wyniki bardzo.

    Dzięki

    GL na stołach
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez kalet ; 30-03-2009 o 07:57

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Na czym konkretnie polegała ta zmiana taktyki?

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    zwiększyłem swoją agresję i bardzo zmieniłem podejście do gry pozycyjnej oraz stworzyłem pewną listę założeń, które ułatwiają szybkie podjęcie decyzji po analizie statystyk przeciwnika i jego zagraniach... taktykę na razie testuje i ładnie wychodzi na niskich stawkach, dlatego też moje pytanie - czy warto już grindować wyżej po tych wynikach i testować na wyższych levelach, czy umocnić się na niskich levelach i po odpowiednio dużej próbce wejść wyżej.

  6. #16
    poczekaj na downswing, jak go przetrwasz leć wyżej

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    nigdzie się nie umacniaj tylko jak bankroll pozwala to wchodź wyżej. Wraz ze wzrostem leveli staraj się o poprawianie stosunku VPIP do PFR najlepiej jak jest w granicach 4:3. Jak grasz FR to zwiększ Att to Steal do 20 25, zmniejsz WTSD do 25.