Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Spytalem sie gdzie zagralem zle w tych rozdaniach i chcialem dowiedziec sie znawcow a nie wrzucac tego w gorzkie zale. Nie stosuje sie do BM ! Podam Ci przyklad, jakies poltora tygodnia temu przelalem na bet365 60 $ Chcialem zobaczyc jak tam jest. Zaczelem grac od stawek 0,25/0,5 $ na drugi dzien 0,50/1 az w koncu 1/2 $ Zle ? 60 $ to po waszemu na jakich stawkach powinienem grac ? Powiem Ci tyle ze w te niecale dwa tygodnie z tych 60 wygralem ponad 1,4 k $.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    A co ci daje mini raise w twojej strategii

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie wiem czym sie denerwujesz,joker
    grales hu,grales sh i to z shortstakiem i dziwisz sie temu?
    obojetnie co ty zrobisz(z twoim shortstackiem),oni jezeli sa dobrzy i tak graja swoje,obojetnie co ty zrobisz

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    A co ci daje mini raise w twojej strategii
    Otoz juz odpowiadam. Robie mini raise zeby zachecic ludzi do puli i jezeli nie trafie flopa rzucam karty i trace te 4 baksy. Natomiast kiedy trafie top pair (praktycznie jest sie na najlepszej pozycji z kickerem powyzej 10)lub jakis ciekawy draw gram do konca. Taki jest urok gry SHORT STACKIEM. A na tym serwerze jest duzo callerow Przestalem sie juz bawic w blefy itp. A zreszta kiedys bylo cos napisane na temat mini raisow.
    POZDRo

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Wiem, tamten temat to ja zapoczątkowałem
    Ja tylko próbuje poznać przeciwnika,czyli tok myślenia ludzi podobnie grających jak ty

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    A zreszta kiedys bylo cos napisane na temat mini raisow.
    A było, było. Doli to napisał. Chodziło mniej więcej o to, że im więcej miniraiserów na stole, tym większa szansa że jest to dobrze zarybiony stół którego dobry gracz poszukuje. I ja się z tym zgadzam.

    jdx

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    gram short stackiem i gra mi sie o wiele lepiej.
    też lubie grać short stackiem

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A było, było. Doli to napisał. Chodziło mniej więcej o to, że im więcej miniraiserów na stole, tym większa szansa że jest to dobrze zarybiony stół którego dobry gracz poszukuje. I ja się z tym zgadzam.

    jdx
    Grasz moze na tym serwerze co jest bet365 ?

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    Grasz moze na tym serwerze co jest bet365 ?
    Nie gram już na Primie i nie planuję robić tego w przyszłości. A już na pewno nigdy więcej bet365.

    Można mnie spotkać na Absolute, Bodog, Blue Square, Full Tilt, Party, Poker.com, PokerStars.

    jdx

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    nie mozna NIC na to poradzic a tak pozatym to twoj pech to jakis zart jak zlapie cie prawdziwa seria pecha to chyba psycha ci siadzie gowno za przeproszeniem wiesz o pechu,co to jest przegrac 3 rozdania z rzedu,doslownie nic.