Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    A jest sie czego obawiać??

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    A jest sie czego obawiać??
    dlaczego mialby sie obawiac nieujawnionych dochodow

    jeszce ze dosyc watpliwego zrodla

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Sebkrol a znasz jakies przypadki ze sie przyczepili?

    W sumie przelewy takiego netellera to tez z niewiadomego zrodla itp.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    jeszcze nikt nigdy sie nie przyczepił ale zawsze musi byc pierwszy raz

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja nie znam przypadkow ze sie przyczepili i w sumie guzik mnie to obchodzi ;D

    Tylko jeden przypadek przyczepienia by mnie interesowal gdyby to chodzilo o mnie : D

  6. #16
    Skarbówka nie interesuje sie wpłatami na konto bankowe poniżej 10000zl.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    18
    Urząd skarbowy nic wam nie zrobi za wyplacanie z pokera, wyplacam juz 2 lata i nic do domu nie przyszło

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez BAMBARYLA Zobacz posta
    Skarbówka nie interesuje sie wpłatami na konto bankowe poniżej 10000zl.
    Skarbowka moze sie przyczepic o cokolwiek nawet o 500 zł

    To co podajesz to masz na mysli ze bank ma obowizek informowac skarbowke o rpzelewach powyzej 10000 i jesli sie nie myle € a nie zł

    A Skarbowka jak dostanie np jakis donos moze sie przyczepic o mniejsze kwoty

    Chociaz jest to bardzo malo prawdopodobne ze akurat sprawdza jakies mikro kwoty bo bardziej oplaca sie kotrolowac wieksze

    No i nawet jak bedziemy miec pecha to pozniej szansa na odwolanie sie w sadach najpierw polskim potem europejskim

  9. #19
    GuestJ Guest
    A znacie jakieś przypadki takich doczepień? Chodzi oczywiście o sianko z pokera.
    Sry, za wczesnie to napisałem, właśnie z poprzednich postów widze że raczej się to nie zdarza.

  10. #20
    Jeszce nigdy u nas nikt się do takich transakcji nie doczepił. Jak ktoś pęka to po prostu można użyć karty kredytowej... wypłacasz i spłacasz debet kasą z pokerroomu. Oczywiście jakby się uprzeć, to w Kodeksie Karnym Skarbowym jest odpowiedni na to paragraf (choćby o zakazie uczestnictwa obywatela polskiego w grach hazardowych organizowanych przez podmiot zagraniczny) ale póki co nikt za to siedzieć nie poszedł. Dla ścisłości- sankcja za to "przestępstwo" to max 2 lata pudła

    Dla zainteresowanych tematem polecam portal www.e-play.pl -wieści na bieżąco jeżeli hodzi o hazard i jego prawne u nas aspekty. Nie musze chyba dodawać, że uprawiam ordynarną teraz prywatę, ale co tam )