Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1
    Posługujecie się terminami "dobra", "zła", ale nie wymieniacie ŻADNYCH ARGUMENTÓW! Ja dowiedziałem się z tej książki:

    Jak nie popełniać błędów w takcie gry?
    Jak umiejętnie zarządzać swoją pulą pieniędzy?
    Jak stworzyć swój własny, unikalny profil gracza?
    Jakich programów wspomagających grę używają gracze w Internecie i gdzie je można znaleźć?
    Jakich pomocy możesz użyć w grze w realu i w Internecie?
    Jak uniknąć oszustów i jakich oni używają programów?
    Gdzie warto grać i gdzie nie inwestując pieniędzy możesz wygrać realne pieniądze?
    Wszystkiego, co jest potrzebne, by zaistnieć w świecie, w którym codziennie miliony ludzi z całego świata siadają przy stołach do pokera.

    Liczy się też bardzo atrakcyjna CENA w porównaniu z innymi poradnikami. Pełną wersję elektroniczną i drukowaną można kupić za jedyne 19,90 zł np. TUTAJ: *****************/spowiedzpokerzysty

    Darmowy fragment e-booka do pobrania znalazłem tutaj: http://poker2010.4shared.com


    Żeby wygrać, trzeba wiedzieć JAK !

    Wesołych Świąt !

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Jak ktos chce strac kilkadziesiat zlotych to moze sobie kupic.
    Prawodopodnie wszystko co jest tej ksiazce mozna znalesc w pare minut za darmo na tym forum.
    Poza tym wydawnictwo "zlote mysli" sugeruje, ze nic porzadnego w tej ksiazce nie bedzie albo jesli beda tam jakies ciekawe rzeczy to takie ktore w interenecie mozna znalesc w minute. niestety tak wygladaja ksiazki ze "zlotych mysli"
    wyciaganie kasy z ludzi ktorzy nie umieja korzystac z googli.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez tommy08 Zobacz posta
    Posługujecie się terminami "dobra", "zła", ale nie wymieniacie ŻADNYCH ARGUMENTÓW! Ja dowiedziałem się z tej książki:

    Jak nie popełniać błędów w takcie gry?
    Jak umiejętnie zarządzać swoją pulą pieniędzy?
    Jak stworzyć swój własny, unikalny profil gracza?
    Jakich programów wspomagających grę używają gracze w Internecie i gdzie je można znaleźć?
    Jakich pomocy możesz użyć w grze w realu i w Internecie?
    Jak uniknąć oszustów i jakich oni używają programów?
    Gdzie warto grać i gdzie nie inwestując pieniędzy możesz wygrać realne pieniądze?
    Wszystkiego, co jest potrzebne, by zaistnieć w świecie, w którym codziennie miliony ludzi z całego świata siadają przy stołach do pokera.

    Liczy się też bardzo atrakcyjna CENA w porównaniu z innymi poradnikami. Pełną wersję elektroniczną i drukowaną można kupić za jedyne 19,90 zł np. TUTAJ: *****************/spowiedzpokerzysty

    Darmowy fragment e-booka do pobrania znalazłem tutaj: 4shared.com - document sharing - download Poker_wspolczesny_-_darmowy_fragment.pdf


    Żeby wygrać, trzeba wiedzieć JAK !

    Wesołych Świąt !
    ... Krzysiek? Krzysiek Pawłowicz? Pozdrawiam Krzysiu!

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Prawodopodnie wszystko co jest tej ksiazce mozna znalesc w pare minut za darmo na tym forum.
    +1 Poza tym ten rynek zmienia sie tak szybko, ze ta ksiazka jest definitywnie nieaktualna

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    ... Krzysiek? Krzysiek Pawłowicz? Pozdrawiam Krzysiu!
    nice one

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    9
    Gdyby Krzysiu wiedział jak grać w pokera i zawsze wygrywać to zapewne już parę razy widzielibyśmy go na WSOP albo chociaż EPT. Kompletna strata kasy, nawet 19,90 na e-booka. Obecnie jest tyle for internetowych o pokerze, że nie ma już książki, która mogłaby czymś zaskoczyć. tak mi się wydaje. pozdro.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez cz3kot Zobacz posta
    tak mi się wydaje
    i niech tak pozostanie

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez cz3kot Zobacz posta
    że nie ma już książki, która mogłaby czymś zaskoczyć. tak mi się wydaje.
    nie wiadomo czy Cie na nia stac...

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Spowiedz - juz po tym slowie mozna sobie odpuscic ta ksiazke, spowiadaja (płaczą) to sie raczej hazardzisci

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    "Nigdy nie należy wierzyć dobrym graczom w pokera. Dla nich blef jest całym życiem, dzięki któremu wygrywają kolejne pule gry." - Krzysztof Pawłowicz

    Dla mnie lol. Zawsze myslalem, ze blef jest tylko jednym z elementow gry. Widocznie sie mylilem.