Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    a w wypadku kiedy BB mialby stacka 800?

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    nie ma znaczenia, ile ma bb, jezeli ma mniej niz ty, to instapush i darmowa kasa ;]

  3. #13
    ale wtedy nie ma darmowej kasy, tylko szansa na darmowa kase.

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Moje przemyslenia.

    Ta sama sytuacja. Jestem na UTG, mam KK. Nie spytam sie dlaczego... tylko po co push?
    Robie call wiedzac, ze 80% osob z SB to zrobi...

    Pozdrawiam
    somkovsky

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    sb calluje, wychodzi flop 8s9sT, albo AT2. Sb bije o pota. Bubble to nie miejsce na jakies fancy zagrania, to najważniejsza część sita.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    push push push... Josek, pamiętaj, że w tym momencie wcale nie jest Twoim priorytetem, żeby BB odpadł, jako liderowi nie przeszkadza Ci, że po potrojeniu będzie miał ok. 3BB, bo możesz bezkarnie kraść większym stackom przez kolejną orbitę.

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Rozumiem, ze po callu moze byc problematyczny flop. Ale tak jak napisalem, 80% osob pushuje z SB.

    PS.
    Oczywiscie pushuje, tylko rozwazam czy w tej sytuacji nie lepiej "strapowac" SB
    Ostatnio edytowane przez som ; 09-02-2009 o 11:58

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A co jeśli utg jest debilem i sprawdzi nas tutaj lekką ręką? Również pushujemy J5s?

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Pamiętam że Warsaw opisał dość podobną sytuację w jednym z Card playerów - że gość ze średnim stackiem na bublu "wychylił się", więc został zreraizowany z any2 i musiał zrzucić AK - w sumie dzięki temu artykułowi nauczyłem się że tak trzeba grać .


    Tutaj to także powinno podziałać, callujący ewidentnie chce "współpracować" z nami przy wywaleniu szorta. Uważam tylko że trzeba liczyć się z jednym dodatkowym czynnikiem. Jak walniemy allina z J6, Mediumstack wywali lepszą rękę, i potroimy szorta, to jest spora szansa że zostaniemy zwyzywani od debili (to akurat chyba nas nie rusza?), i możemy stiltować przeciwnika, który nie mając pojęcia o ITM sprawdzi wkurzony w poszukiwaniu zemsty naszego następnego allina z dowolnym asem czy jakimś K7+ T9+. Już mi się nie raz, i nie dwa coś takiego zdarzało.

    I właśnie tutaj przychodzi do odpowiedzi na pytanie Triasa - liderując na bublu, przy obecności szorta kradniemy każdą rękę, gdyż średnie stacki mogą nas sprawdzić poprawnie tylko z QQ+. Oczywiście, że sprawdzą nas z 99+ AQ+ to jeszcze nie jest wielki błąd, ale kurde zdarzają się kolesie co nas sprawdzą z dowolnym asem czy jakimś QTs . No i wtedy wstukując mu do ICM tak szeroki zakres, wyjdzie na to że zakres naszego pusza to nie jest 100%! Stąd jak ja gram i zdarzają się gracze co zrobią takie calle, od razu robię notkę w stylu "200/400: bbl, midstack calluje deepa z K9".
    Ostatnio edytowane przez indy ; 09-02-2009 o 15:46