Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Router.

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    Widzę że pare osób tutaj się zna w temacie to może i ja się o coś zapytam.
    Mam net bezprzewodowy ( play online ) używam go na kompie stacjonarnym ale chciałbym zrobić tak by móc go urzywać na dwóch stacjonarnych + czasami na laptopie, jak mogę to zrobić, słyszałem coś że będę potrzebował odbiorników Wi-fi ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać i co za sprzęt mam kupić.
    Mój modem jaki mam do tego neta z play to Huawei pod USB( modelu nie pamietam teraz ale jak coś to mogę później dopisać).
    Z góry dzięki.
    Do jednego stacjonarnego musisz podłączyć ten modem i router i przypisać mu stały ip w sieci wewnętrznej. Laptop powinien mieć kartę bezprzewodową, a drugi stacjonarny albo podłączyć kablem do routera (jeżeli są blisko), albo będziesz musiał kupić do niego kartę bezprzewodową. Nie wiem jakie są na topie teraz, najlepiej w necie poszukać.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Witam,
    ja mam w dokładnie takiej konfiguracji jak podałeś, czyli jeden komp kablem a laptop bezprzewodowo, podłączony sporo tańszy router

    TP-Link TL-WR340G Wireless 802.11g/54Mbps Router (786164724) - Aukcje internetowe Allegro

    pozdro
    mam identyczny i dziala kilka lat bez zarzutu

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Mialem Dlinka 524 - strasznie sie zawiodlem, zrywal polaczenia, resetowal sie, wymienialem w nim soft kilka razy, serwis twierdzil ze jest ok a on i tak kiepsko dzialal az w koncu padl (pare chwil po gwarancji) i chyba dobrze bo juz go mialem po dziurki w uszach

    Teraz mam Pentagram 6381-2 - kupilem go za 90pln i jestem bardzo zadowolony, ladnie dzieli lacze, nic nie muli ani nie wiesza sie, az sam sie zdziwilem ze za taka mala kase tak dobrze bedzie sie sprawowal.