Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Milan wygra ten mecz Lubie Liverpool ale akurat w tym meczu bede za zespołem z Mediolanu. Niech będzie piękny mecz

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    niepotrzebnie panie z fotek chodzily na solarium w jakis przyduzych nakladkach na oczy

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Mam nadzieje, ze Pan Jacek G. nie bedzie komentowal tego meczu w Tvp... no ale zawsze jest jeszcze "eNka"


    Wynik: 3:2 dla Milanu.


    Pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Milan wygra, nie ma bata, po tym jak odstawil Manu, nie widze innej mozliwosci, dni dobroci dla Liverpoolu sie jutro skoncza

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Chciałem finału ManUtd - Chelsea. Mam finał Milan - Liverpool. Chciałem wygranej Manchesteru, ale nie gra, więc niech Liverpool zemści się na Makaroniarzach. W końcu jakby nie było gra tam jeszcze Dudek... (no "gra" to może zbyt szumnie powiedziane...)

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Mi sie "marzyl" final MU-Liverpool ( a takze niegrozne lecz niepozwalajace grania w finale podstawowych bramkarzy i "drugich" pewnie tez)...

    Ateny, 23.05.2007
    Sklady:
    MU: Kuszczak,...
    Liverpool: Dudek,...

    i rzuty karne


    No ale jest tak jak ni inaczej, oczywiscie zycze wystepu Dudkowi, no ale liczby beda takie jakie beda.. 3:2

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cmon REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    100zł postawione na Milan dla emocji

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Niekibicuje zadnej z ekpi grajacych w finale,ale bede stawial na Milan gdyz mysle ze nie popelnia bledu i nie zlekcewaza juz rywala przy 3:0,Milan ma poprostu wiekszy potencjal no i Kake

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    dla zaintersowanych:

    "Specjalnie dla naszych polskich klientów zorganizowaliśmy konkurs na finał Ligi Mistrzów! Już w środę FC Liverpool zmierzy się z AC Milanem w Atenach, a w tym czasie w Polsce... wspaniała promocja dla naszych klientów!
    Zagraj zakład na dokładny wynik tego meczu za przynajmniej 11 zł i weź udział w losowaniu nagrody z puli 1111 zł ( podział: 10 x 111zl ) w przypadku gdy nie trafisz właściwego wyniku.

    A to jeszcze nie koniec! Jeżeli powtórzy się sytuacja z pamiętnego finału dwa lata temu, w którym po 0:3 na koniec pierwszej połowy mecz zakończył się remisem 3:3 – potroimy pulę nagród w konkursie do 3333 zł (podział 10 x 333 zł)!

    Dlatego właśnie warto grać na Betsson.com!"

    choc mnie rozbawila ta dodatkowa promocja

    pozdrawiam