Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    No to macie dowód pacany, historię z mojego konta na PP. a dlaczego mam tylko 52 punkty to do huja pana - nie wiem.Może dostałem po rogach od PP.Zamiast mi pomóc debile do się naigrywacie. Ja myślę że po to jest to forum aby jeden drugiemu pomagał. Jeśli czytają ten post normalni ludzie na pewno wyszliście conajmniej na ludków nieokrzesanych którzy marzą choćby o 10 % z sumy jakie PP wypłacił mi za ostatnie kilka miesięcy.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    To na jakich stawkach Ty grałeś, że wygrałeś prawie 3k$ zgarniając tylko 55pkt ? A co do tych punktów, to można sobie za nie wykupić wstępy do różnych turniejów lub zakupić jakieś pierdoły w ich sklepiku.

  3. #13
    dzięki kolo

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Party poker ma promocje, ktore zamieniaja punkty na kase automatycznie. Na przyklad teraz jest Vip Adventure (prawdopodobnie te promocje sa tylko dla graczy silver albo gold). To moze byc powod, dla ktorego masz tak malo punktow. Ogolnie nie ma mozliwosci poza promocja wymiany punktow na kase, jest sklep, ale zeby tam kupic cos tanszego to i tak trzeba kilka tysiecy PP.