Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    ale zgodzisz sie ze mna ze przy blinach 15/30 i ze stackiem 1300 jest to wskazane (no niech Ci bedzie dozwolone )Chyba nie myslisz ze by tak zagrał na wyzszych z takim stackiem

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Wg mnie call w zamieszczonym przykladzie bledem nie jest. Gostek co miniraiseowal z AQ natomiast zapatrzony slepo w swoje TPTK nie potrafil tego zrzucic ani po checkraise na flopie ani po pushu na turnie i to przede wszystkim spowodowalo jego porazke. Nie wiem na co liczyl po takim oporze ze strony BB, bil tylko blefa lub flushdraw. Od innych ukladow, z ktorymi BB mogl tak grac byl z tylu.
    Pozdr
    Karelli

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    o dozwolone to dobre okreslenie

    ja mowie wejde duzo rak ale takich ktore jako tako sie trzymaja

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez BRIGANTOS Zobacz posta
    pszeszlo
    boszzz......

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    moze faktycznie trzeba było zamiescic jakis przykład z suited connectors a nie z 27o bo dyskusja zeszła z tematu
    Chodziło mi o to że majac AK AQ nalezy raisowac porzadnie 5-7BB bo gdybym miał 57s a flop by wyszedł 5 7 Q koles by zagrał identycznie i rowniez dał mi podwojenie

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez BRIGANTOS Zobacz posta
    buahhaa czyli mam rozumiec ze ty zawsze wchodzisz w wiekszosc rozdan z gowniana reka,bo przeciesz masz bron agresje nierozsmieszaj mnie gdyby mial zrownac do big blinda to jeszcze by moze pszeszlo,ale postawic jeszcze blind
    po poziomie jaki prezentuja gracze na tym turku watpie zeby zrzucil nie trafiajac na flopie w miare mocna karte
    a ryzykujac blefem na poczatku turnieju z takim stackiem no to gratulacje
    1. nie cierpę gdy ktoś na to co powiem reaguje buahaha, chyba że mój post nadaje się do lotów
    2. tak, zawsze wchodzę z 27o nawet w podbicie 8BB, niezależnie od flopa betuję za pulę, następnie na turnie allin, wygrywam wszystkie turnieje w ten sposób
    3.muszę to powiedzieć, ale poziom intelektualny i kulturalny, jaki Ty reprezentujesz, jest o wiele niższy niż poziom graczy na NL2
    4. Posłuch czasami innych i zastanów się czy masz coś do powiedzenia
    5. Przepaszam, ale muszę to powiedzieć: nienawidzę chamstwa i niekompetencji, a Ty jesteś obu tych cech uosobieniem.

    5. Przepraszam wszystkich za OT, ale musiałem to z siebie wyrzucić...

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    44
    wanpi chlopaku widze ze dostałes bulwersa
    napisałes
    w takie smieszne podbicie mozna wejsc z any two cards, przeciez zawsze istnieje jeszcze taka bron jak agresja, ktora mozna zmusic przeciwnika do zrzucenia lepszej reki...
    /QUOTE]
    to ja pisze ze gdyby nie bylo podbicia tylko wyrownanie do big blinda to jeszcze spoko ale tu bylo podbicie
    czyli tak jak bys byl na obojetne jakiej pozycji i z byle gownem na rece sprawdza BB
    a agresja to ty se mozesz grac na takim poziomie jaki prezentuje ten turek ale z mocna karta bo inaczej jak bys ty nic nie trafil z 72 i on nic nie trafil z AD to i tak po twojej ,,agresywnej,, grze by ciagnal do showdown
    chyba wiadome im gorszy poziom tym bardziej tight
    jestem prostak o kurwaaaaaaaaaa

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hahaha chyba brak slonca powoduje ze ludzie na forum coraz bardziej ponosza emocje

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez BRIGANTOS Zobacz posta
    jak bys ty nic nie trafil z 72 i on nic nie trafil z AD to i tak po twojej ,,agresywnej,, grze by ciagnal do showdown
    chyba wiadome im gorszy poziom tym bardziej tight
    jestem prostak o kurwaaaaaaaaaa
    no i przeczytaj to sobie jeszcze raz bo tu w jednym zdaniu wypisujesz sprzeczności. Ciągnięcie z AQ z nietrafionym flopem jest graniem tight?

    Ale w jednym się z Tobą zgodzę: z ostatnim zdaniem

    ale to już na tyle w tym temacie

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez BRIGANTOS Zobacz posta
    on nic nie trafil z AD to i tak po twojej ,,agresywnej,, grze by ciagnal do showdown
    chyba wiadome im gorszy poziom tym bardziej tight
    mega LOL....