Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    A ja mam pytanie: jak internet z komorki dziala poza duzymi miastami? A konkretniej rzecz biorac na plazy
    Mam taki plan na wakacje, kupic taniego laptopa, wygodny lezaczek, parasol, skombinowac net do komorki i na plaze grac caly dzien

    Tam gdzie jezdze zasieg byl napewno wystarczajacy do rozmow. A potrzebuje dosc stabilnego lacza bo gram sng.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Na plaży powinna także działać. Ja korzystam z iPlusa i jestem zadowolony, najpierw korzystałem z telefonu jako modem (miał chyb a 230 kb) a teraz z modemu i nigdy nie miałem problemów, nawet podczas wyjazdu na wieś. Grywam 4 - 5 stołów i rzadko zrywa mi połączenie. Zdarza się, że podczas jazdy samochodem czasem gubi (ponoć zmieniają się nadajniki). A i transfer nie jest jakiś duży, mnie przy 4 stołach na Boss wychodziło koło 1,5 MB na godzinę gry (włączone było dodatkowo GG).

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Dublin / Chorzów
    Posty
    37
    Ja mam iPlusa i jakoś to działa... Co prawda modem edge, ale da sie pograc. Problem jest tylko przy "zapchaniu" lacza - 2-3 strony, gg i zdarzaja sie disconnecty na PS.

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Dziekuje za odpowiedzi! Przekonaliscie mnie by sprobowac...

  5. #15
    Przy okazji zapytam jaki telefon polecacie pod gre w pokera/przegladanie neta ? Chyba ze aparat nie ma takiego znaczenia w komforcie gry ?

    pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Chcesz grać na telefonie czy używać go jako modemu?

    Pepone

  7. #17
    Chciałbym grać na telefonie

    pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez kabo Zobacz posta
    (...) a rozmawia się dobrze tylko stojąc na balkonie .
    Zależy jak i gdzie kto lubi

    Generalnie w dużym mieście stosowanie "internetu komórkowego" jest już bezpieczne jeśli chodzi o rozłączenia, chociaż są pewne miejsca gdzie potrafi sie to rypać. Ja np w pracy na biurku mam takie miejsce, gdzie modem non stop przełącza się EDGE/HSDPA, powoduje to lagi, ale rozłączenie mnie jeszcze nie spotkało.

    Kabo wiem, ze mieszkasz w Wawie i po tym co piszesz domyślam się, że w bloku i to na niższym piętrze. Teraz nie żartuję, sprawdź jakimś miernikiem jaki masz potencjał elektryczny w domu - to może zakłócać Ci działanie modemu (niższe piętro - grubsze wiązki na górę). No chyba, ze mieszkasz w bunkrze z balkonem

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Kabo wiem, ze mieszkasz w Wawie i po tym co piszesz domyślam się, że w bloku i to na niższym piętrze. Teraz nie żartuję, sprawdź jakimś miernikiem jaki masz potencjał elektryczny w domu - to może zakłócać Ci działanie modemu (niższe piętro - grubsze wiązki na górę). No chyba, ze mieszkasz w bunkrze z balkonem
    Dzięki za info, to na szczęście nie dzieje się w moim domu tylko u rodziców, którzy mieszkają na parterze. Generalnie nie jest to bunkier, ale typowa wielka płyta z końca lat '70 . Zrobię jakieś pomiary przy najbliższej okazji .

    pozdr. kabo

  10. #20
    Mam pytanie czy da rady odpalic wiecej niz 1 stol na pokerroom.com w telefonie ? Jezeli tak to jak to zrobic ?