Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o zorganizowaniu PPT na promie?

Głosujących
153. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Świetny pomysł, all-in!

    108 70.59%
  • W sumie bez znaczenia, check

    23 15.03%
  • Nietrafiony pomysł, fold!

    22 14.38%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    kurde szkoda ze nie z 2 tyg pozniej :/ i w marcu tez nic nie ma a akurat wtedy bede w PL ;/

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Chacal Zobacz posta
    ''Gdy rzeki obojętne niosły mnie na fali nie czułem już nad sobą władzy cholowników, indianie ich do ślebych pali przywiązali i nagich zostawili wśród okrzyków'' Artur Rimbaud
    Chacal, popieram sens Twego posta, ale nasuwa mi się jedno pytanie... co brałeś i gdzie to można kupić?

    Pepone

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Pepone, a ja myślałem, że w Pruszkowie to macie hurtownie tego cuda...

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    To już historia Teraz trzeba kombinować na własną rękę.

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 16-01-2008 o 14:37 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    kurde szkoda ze nie z 2 tyg pozniej :/ i w marcu tez nic nie ma a akurat wtedy bede w PL ;/
    Szkoła nie prom - nie odpłynie .

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Mi sie osobiscie pomysl podoba. Ja jestem zeglarz morski i jak przyfarci z wiatrem na baltyku to chce zobaczyc miny ludzi z ktorymi bede gral wiec sie pewnie (w koncu moze mnie nic nie zatrzyma) wybiore.

    Ale z drugiej strony PPT na promie moze byc sporym problemem dla wielu "pomniejszych" graczy (zwlaszcza lokalnych / nowych) i spadnie frekwencja. Sam mam 3-4 znajomych ktorzy prawie na pewno przyszliby z duza ochota na taka impreze jak PPT ale na prom to sie nie bujna.

    A wspominam o tym dlatego, ze byc moze takich graczy troche jest, a po wpisach jakie tu zamiescili niektorzy "pro" to bedzie im po prostu wstyd/glupio napisac tu ze nie chca promu, bo by przyszli na PPT a tak nie przyjda. W skrocie - powiedzenie ze pomysl z promem jest swietny - ok. Powiedzenie ze jak ktos uwaza inaczej (zwlaszcza bo chce tania kwatere a nie prom) - bardzo nie ok. Wg mnie to takie normalne bycie w porzadku.

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja jestem za i tak zagłosowałem. Ale nie chciałbym, żeby to jakos drastycznie zmniejszyło frekwencję na turnieju. Poza tym w cenie chcę mieć komplet papierowych torebek

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    jako marynarz tez sie wypowiem ... w maju baltyk moze i buja , ale w dzisiejszych czasach to caly rok sie sztorm moze zdarzyc (zima i jesien czesciej) ... co do rejsu - fajny pomysl , w sumie nie wiem jak z tymi kabinami , bo 4os. , ale reszta jest ok - poza tym samego rejsu to chyba ok 8-12h maks powinno byc , zreszta prom ma stabilizatory , wiec nie powinna AZ TAK bujac ... ja w sumie nad samym udzialem sie zastanawiam , ale milo , ze ktos chce urozmaicic nam gre w pokera .. pozdrawiam

  9. #19
    Wielkość siła i niezależność determinuje mówienie prawdy. Prawda jest ok w stosunku do hipokryzji., wartości są dla mnie ważniejsze niż ludzie. Mimo że żyjemy w czasach upadku dharmy i mało jest takich co myślą jak ja, Ghost Dog mówi do myśliwego że w starorzytnych czasach życie Niedzwiedza było cenione (czy jakoś tak) a myśliwy na to; ale to nie są starorzytne czasy na co Ghost Dog go zastrzelił i powiedział; czasami są...

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez grasiu Zobacz posta
    Mi sie osobiscie pomysl podoba. Ja jestem zeglarz morski i jak przyfarci z wiatrem na baltyku to chce zobaczyc miny ludzi z ktorymi bede gral wiec sie pewnie (w koncu moze mnie nic nie zatrzyma) wybiore.

    Ale z drugiej strony PPT na promie moze byc sporym problemem dla wielu "pomniejszych" graczy (zwlaszcza lokalnych / nowych) i spadnie frekwencja. Sam mam 3-4 znajomych ktorzy prawie na pewno przyszliby z duza ochota na taka impreze jak PPT ale na prom to sie nie bujna.

    A wspominam o tym dlatego, ze byc moze takich graczy troche jest, a po wpisach jakie tu zamiescili niektorzy "pro" to bedzie im po prostu wstyd/glupio napisac tu ze nie chca promu, bo by przyszli na PPT a tak nie przyjda. W skrocie - powiedzenie ze pomysl z promem jest swietny - ok. Powiedzenie ze jak ktos uwaza inaczej (zwlaszcza bo chce tania kwatere a nie prom) - bardzo nie ok. Wg mnie to takie normalne bycie w porzadku.
    Wielkość siła i niezależność determinuje mówienie prawdy. Prawda jest ok w stosunku do hipokryzji., wartości są dla mnie ważniejsze niż ludzie. Mimo że żyjemy w czasach upadku dharmy i mało jest takich co myślą jak ja, Ghost Dog mówi do myśliwego że w starorzytnych czasach życie Niedzwiedza było cenione (czy jakoś tak) a myśliwy na to; ale to nie są starorzytne czasy na co Ghost Dog go zastrzelił i powiedział; czasami są...
    __________________