Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11
    Witam.


    Słuchaj drugi raz nie oglądaj zboczonych materiałów na necie , załapałes jakiegos syfa i ci zwineli kody :lol:

    hehe istnieje druga mozliwosc byłeś narąbany przefukałeś kase i teraz mówisz ze ci buchneli :lol: Albo kumpel cie wydymał bo i takie są przypadki :lol:

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    o ile dobrze pamiętam, to w ramach rachunku Inteligo mozna miec kilka kont, karta Visa ma dostep tylko do jednego z nich,

    wiec w razie potrzeby mozna "załadować" odpowiednią kwotę (analogicznie jak w mBanku) przelewając między kontami, a do tego juz jest potrzebne hasło jednorazowe

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ale nie kazdy otwiera pare subkont :P (np. ja nie mam)

  4. #14
    Kakashi chodzi o to ze banki w przeciwienstwie do innych miejsc gdzie trzymasz pieniadze dbaja o wiele bardziej o ich bezpieczenstwo. Daja Ci szereg metod zabezpieczajacych, jesli chcesz mozesz bardzo podniesc poziom bezpieczenstwa wystarczy chciec. Natomiast w innych miejscach chocbys chcial nie masz takiej mozliwosci. Ja sie nie obawiam o pieniadze na moim koncie bankowym.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Duzo trudniej wyprowadzic kase z banku, poniewaz np u mnie (BPH) za kazdym razem przed nadaniem przelewu przysylaja na komurke kod bez ktorego nie da sie przeslac kasy.

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    tylko jedna wada jest karty inteligo , jak ci ktos ja zwinie to moze bez problemu doladowac swoje konto pokerowe albo konto netellera, nie musi znac zadnych kodow pinow itd , bo wszystko jest na karcie.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Mnie szczerze mowiac zawsze dziwil fakt, ze Neteller pozwala na takie latwe wplaty np do PokerRoomow. Potencjalnie moze to prowadzic do wielu naduzyc. Dlaczego po wykonaniu wplaty przez soft/www PokerRoomu, nie ma np koniecznosci zalogowania sie na Netellera i zaakceptowania przelewu?

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    chwila ale o ile mi wiadomo to kradziez pieniedzy z konta jest przestepstwem chyba? Przeciez maja napewno ip adresu z ktorego dokonywano wyplaty... Tak samo mypokernetwork ktos musial zakladac...

  9. #19
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ciekawe ciekawe, Kakashi po 1 jak juz bylo wyzej powiedziane z banku duzo trudniej ukrasc kase, raz ze przelew odpada bo potrzeba karty kodow a jak ktos sie wlamie i ukradnie to bank to wykryje i kase odda tak jest bylo i bedzie... Bank dba o to ...

    Po 2 karta kredytowa... Jak Ci ukradna to w sumie racja moga wykorzystac dane... ale czy jej nie zastrzezesz ??? A jezeli przechwyca dane na necie to... przeciez to nie jest takie proste pozatym jak juz wyzej BANK jest pryzgotowany na takie kradzieze i zwraca pieniadze bo to ich wina jest, ze ktos nieautoryzowany ukradl pieniadze, juz glosno o tym bylo nie raz...

    A neteller czy moneybookers maja to gleboko w dupie...

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ale Macia o to chodzi wlasnie,ze zeby zrobic wplate z karty nie musisz miec koniecznie karty kodow.
    Co do oddawania pieniedzy to jestes pewien, ze bank Ci odda pieniadze dlatego, ze ktos uzyl twojej karty ktora fizycznie masz tylko ty?
    Watpie..