Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Jeżeli ty masz tutaj AQ, AK to dla niego tym łatwiejszy push bo ty tego nigdy nie sprawdzisz.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a btw w ogole nie wiem, skad sie bierze niechec do tego 3beta? przeciez to std

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Standard standard, czy standard na rega, który ma tutaj (podejrzewasz) duże att to steal i gra 4bet lub fold?

    Na takiego gram 3 bety for value i z najgorszymi, z którymi nie sprawdzam. Wolę jakieś Ax, bo mam blokera. Przeciwko komuś kto sprawdza 3bety nigdy 3bet ze SC's.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jezeli wiem, ze nie jest stacja to standard. granie 3betowanych potow postflop vs 50bb to nie szczyt marzen (z perspektyywy callujacego)

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Królewicz i Peri a możecie jaśniej ? bo interesuje mnie co/kiedy/jak 3betwać ze blindów w zależności od przeciwnika i sytuacji ale z waszych wypowiedzi niewiele załapałem.

    Tak więc proszę o jakieś rozwinięcie i więcej objaśnień.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Moim zdaniem SC są przeceniane w 3betowanych pulach bez pozycji. Naprawdę rzadko złapiemy flopa do stackowania się. Dodatkowo czasem dostaniemy calle od par 88-JJ(QQ?) które będą sprawdzać na niektórych flopach.

    Co do 3betowania ogólnie to mam taką praktykę (myślę, że standardową dla wielu. Więc żeby nie było, że myślę, że wymyśliłem super taktykę ).

    Przeciwko fishowi calling station 3bety tylko for value. A że przeciwko takiemu AT może być for value, więc to nie oznacza, że mało takiego 3betuję.
    Przeciwko regowi spodziewam się zazwyczaj 4beta lub fold. Więc 3betuję for value i najlepsze ręce, z którymi nie chcę sprawdzić bo nie widzę w nich value postflop bez inicjatywy preflop. I z tymi rękami poprostu 3bet bleff widząc, że taki reg ma na danej pozycji szeroki open range. Ludzie tutaj często popełniają błąd moim zdaniem i graję te 3bet blefy wybierając ręce "na wyczucie". Ale to prowadzi do 3betów z A2o, i foldów z A9s np, więc nie ma sensu. Dodatkowo lubię mieć Ax, Kx bo to blokuje mu trochę układów.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    4
    Przeciwko fishowi calling station z jakimi układami zagrasz tego 3beta for value będąc na SB lub BB na jego podbicie z butona lub SB?
    Rega z czym 3betujesz? (pozycje te same)

    Pytam bo chciałbym konkretnie poznać różnice w twoim zakresie rąk przy tych zagraniach w zależności od rodzaju przeciwnika, który podbija.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przykładowo fisza będę 3betował z KQ, AT a rega nigdy. Z kolei rega scalluję BTN vs CO z ATs i może ATo, a będę 3betował z A9. Nie podam ci zakresów bo to się zmienia w zależności od stołu i graczy.