Zobacz wyniki ankiety: Który soft uważasz za lepszy?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Boss Media

    19 61.29%
  • OnGame

    12 38.71%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Na minus ongame dodam jeszcze stoliki shorthanded. Czyli siadasz do zwyklego full ringa z ograniczona iloscia miejsc. Nie jest to fajne, jak ludzie siada w jednej linii lub rozrzuca sie po calym stole, a ty zastanawiasz sie na jakiej jestes pozycji.

    Dla mnie interfejs bossa jest jednym z lepszych, wszystko jest proste, czytelne i na swoim miejscu. (no moze brak 4 kolorow kart).
    Natomiast minus, to wywalanie ze stolika przy krotkim lagu i slabe zarzadzanie stolikami. Jest od zawalania pustych stolow, a tam gdzie sa kolejki nikt nie pomysli o nastepnym.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Proszę bardzo )

    Dlaczego wolę Ongame od Bossa:

    1. Czasem zrywa mi połączenie z netem. Po tym jak uda mi się je odzyskać soft OG automatycznie odzyskuje połączenie (fakt że czasem mnie wyrzuca ze stolików jak za długo nie mam netu). Soft BM nie dość że nie reaguje na brak połączenia przez jakieś 1-2 minuty, to potem w bólach i mękach sam się restartuje, a czasem nawet zawiesza.

    2. Brak turniejów i s'n'g w inne gry niż holdem w BM. Ja gram tylko w OH8 od pewnego czasu więc trochę mnie to denerwuje.

    3. W OG na stole $50PL jest pobierany max rake $1 niezależnie od puli, w BM zawsze max to $3.

    Wrzutka: Właśnie zawiesił mi się soft BM, tak sam z siebie. No comment...

    4. Brak jakichkolwiek statystyk w BM. W OG co prawda też to się ostatnio popsuło, ale i tak niebo a ziemia. Normalne HH, z poziomu stolika można zobaczyć ostatnie rozdanie i przechodzić do poprzednich, a nie grzebać w notatniku w którym są pomieszane rozdania ze wszystkich aktualnie otwartych stolików.

    5. Notatki o graczach. To co jest w BM to jakiś żart chyba, albo ja nie potrafię tego obsługiwać. Żeby zobaczyć notkę o graczu trzeba kliknąć na to małe pole. Poza tym i tak nie widać których graczy mamy "zanotowanych" a których nie bez kliknięcia. W OG po pierwsze są znaczniki, po drugie notatki pokazują się po najechaniu na małą karteczkę. Nic nie trzeba klikać, IMO najlepsze rozwiązanie jakie widziałem.

    Minusy OG: brak filtrów, jak zrobi nam się wolne miejsce przy stoliku do którego czekaliśmy to ten stolik sam się pojawia bez żadnej informacji przez co czasem można to "przegapić" i znowu trzeba stać w kolejce


    No na razie tyle Jestem gotowy do dalszej rozmowy.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Jeśli nie widzisz czy masz o kimś notatkę czy nie w BM to chyba jesteś daltonem.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    No faktycznie coś widać jak przysune nos do ekranu. Moze sobie powinienem rozjasnic monitor. Co nie zmienia faktu ze IMO jest to malo czytelne, zwlaszcza przy multitablingu.

    Co do daltona to nie zejde do twojego poziomu i nie odpowiem na to choc palce swierzbia...

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Nie możesz pisać, że nie widzisz "notatek o graczach". Nikt nie zgodzi się z Tobą, ze BM jest nieczytelny. Jest to najbardziej przejrzysty soft jaki widziałem.
    Jeszcze jeden minus OG; Nie można swobodnie przechodzić z "minimalized" i "full screen window". Dla mnie to ważne po często przy grze robie masę innych rzeczy na kompie i cenie sobie możliwośc szybkiego operowania oknami.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    "Degustibus non disputantum est"

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Piszę się w ten sposób...
    de gustibus non est disputandum.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ok, zapamiętam. Każdy może się pomylić...

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez magg0t Zobacz posta
    de gustibus non est disputandum.
    w sumie tak ale można poznać odczucia ludzi o danym "produkcie"