Zobacz wyniki ankiety: Coca - Cola czy Pepsi ?

Głosujących
112. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Cola !

    61 54.46%
  • Pepsi !

    35 31.25%
  • Nie pije rozpuszczalników, wolę BonaQue

    16 14.29%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Nie wiem albo się zestarzałem albo Cola zjebała smak. Smakuje mi jak woda z małym dodatkiem coli. W sumie ktoś jeszcze to zauważył (około 3-4 lat temu). Lubię colę w jednej knajpie z automatu zupełnie inny smak. A najlepsza Pepsi w butelkach z białym znaczkiem niestety już nie ma w sprzedaży;(

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Jak nie dolejesz wódy to zarówno cola i pepsi są po chuju.

  3. #13
    To jest jeden ze sztandarowych przykladow podawanych na zajeciach z marketingu.

    Wg wszelkich badan, gdzie zadaje sie pytanie, co ludzie wybieraja, wygrywa Cola.

    Natomiast w badanich smaku, gdzie ludzie nie wiedza co pija, wygrywa Pepsi.

    Moj faworyt to Cola Waniliowa. W Polsce niestety dostepna tylko w paru miejscach (np. Piotr i Pawel).

    Tutaj nalezy rozroznic jeszcze napoj butelkowy a rozlewany. Przy rozlewanym sprzedawca moze ustawic stosunek syropu do wody. Np roznica smaku pepsi z butelki a w KFC jest kolosalna. W tym drugim smakuje jak woda.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ja glosuje za pepsi... moze przez agassiego...?

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cola w szklanych butelkach 0,33

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Mielczar Zobacz posta
    Wiadomka ze cola... a jesli chodzi o smak to zaden problem zeby odroznic... przynajmniej dla mnie ale juz jesli chodzi o BonAqua... to nie pamietam juz gdzie dokladnie i ile lat temu ale czytalem gdzies ze prowadzili badania na wodach mineralnych i ponoc ta woda bylo cos nie tak byla tragicznej jakosci moze dlatego na kilka lat zniknela z pulek bo jej dawno nie widzilem nie wiem czy juz sie pojawila spowrotem...
    Nigdy nie piłem Bonaquy, niewykluczone, ze jest to jakiś szajs, ale gdyby w ankiecie była Muszynianka, to z pewnością nie miałbym problemu z wybraniem jej kosztem tego chemicznego syfu, czyli Pepsi-Coli

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nurtuje mnie jedno pytanie, może ktoś z was mi odpowie w końcu jesteście tacy mądrzy ( )

    Dlaczego woda mineralna ma datę ważności? Reklamują wodę jako "z górskich źródeł", pakują w butelki. Wszystko ok, tylko czemu ta woda się po jakimś czasie psuje? Jeśli miała to by być czysta woda, czyste H2O z dodatkami jedynie minerałów Na+ Mg2+ to nie ma ona jak się tutaj psuć...

    Chyba że się mylę i woda w górskich źródłach też ma datę ważności??

    Nie ma wątpliwości że każda Nałęczownianka czy inna Muszynianka kilka tygodni trzymana w otwartej wcześniej już butelce zaczyna po prostu walić smrodem.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 22-01-2010 o 11:07

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez eryk Zobacz posta

    Moj faworyt to Cola Waniliowa. W Polsce niestety dostepna tylko w paru miejscach (np. Piotr i Pawel).
    +1 nie wiedziałem ze jest u PiP-y, a jest dobra , ja ją zawsze ze Szwajcarii sobie przywożę już nie będę musiał.

    Co do smaku to Cola (Pepsi jest dla mnie za słodka i za mało gazowana,poza Pepsi Max która mi smakuje) Cola zero tez mi pasuje (ale nie znam nikogo innego komu to smakuje). No i Cola zdecydowanie z puszki, wydaje mi się że jest najbardziej gazowana i

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    4 opcja - żadne z powyższych

    chociaż w dzieciństwie zawsze bardziej mi smakowało pepsi, jednak domyślam się, że z tamtego smaku do czasów obecnych niewiele zostało (u obu konkurentów) i okazało się, że chemię i cukier można zamienić na bardziej chemiczną chemię i cukropodobny sztuczny produkt

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Nie ma wątpliwości że każda Nałęczownianka czy inna Muszynianka kilka tygodni trzymana w otwartej wcześniej już butelce zaczyna po prostu walić smrodem.
    Po pierwsze nie wiem jak można porównywać gównianą Nałęczowiankę do Muszynianki lol

    Po drugie, badania laboratoryjne Muszynianki potwierdzają jej korzystne właściwości i mi to wystarczy. Więc data ważności (określana nb jako "najlepiej spożyć przed") mnie nie interesuje. Nigdy tez nie stwierdziłem, by "waliła smrodem" po kilku dniach (po kilku tygodniach nie wiem, nie sprawdzałem i Ty Anoxic zapewne też nie)

    Natomiast fakt, że Pepsi-Cola to chemiczny syf jest oczywistą oczywistością