Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    94
    Oj działo sie działo

  2. #12
    WITAM
    Narzekal nie bede , bo nie wypada Wielkie podziekowania dla organizatorow. Czekam na nastepny ...

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    A dotarlismy jakos pilnowalem zelika i nawet ktos inny go pilnowal
    Po 2 mielismy pociagi wec chyba jako ostatni opuscilismy Czestochowe, ktora tym razem nie byla dla mnie tak goscinna Pozostaje czekac na event w Sopocie

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Czesc,

    przepraszam WMMN za wyczyszczenie Cie w ring game, naprawde. Mialem dosyc farta Gorala, all inow Zelika (w tym jednego, ktorym mnie wypchnal z wygrywajacej puli tylko przez moj brak rezerwowych pieniedzy). Mam nadzieje, ze sie pozniej odkules

    pozdrawiam,

    Plissken

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Plissken
    Czesc,

    Mialem dosyc farta Gorala

    Plissken
    Heh,

    To chyba dobry znak, bo gralem jak Doyle pisze w SS2, jemu tez kazdy mowi ze ma gosc farta... Niech i tak bedzie to nazwane, wazne ze zetony szly w moim kierunku.

    Goral

  6. #16
    U mnie wrażenia jak najbardzej pozytywne (chociarz minus jak trasa z Czestochowy do Lublina przez Warszawe w mojej kieszeni ).Co do turnieju to bardzo miło i przyjemnie mi sie grało , aż załuje ze tylko 1 dzeń byłem... Na stoliku niejaki Goral zwany kilerem czyścił mnie w karzdej parti i nie straszne mu były moje all-iny :wink:
    Wielki szacunek dla organizatorów , 2 moj turniej na jakim byłem i znowu wszystko jak najbardzej profesionalnie :lol:

    Co do ekscesów przed dworcem pkp to siedzalem sobie sam na dworcu ponieważ moj kompan zagina w akcji i sluchalem opowieści o jaskrze pewnej kobiety.Moim wybawca okazał sie Blacha z brygadą ktorzy wyciagneli mnie z opresji i spili :lol: łobuzy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


    Z tego co pamietam Blacha cos mowiłeś o jakimś turnieju nad morzem :wink: Może to były jakies nieśmiale zapowedzi 26 turnieju ???

    Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia nastepnym razem :lol: :lol: :lol:

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Spoko, grales jak Doyle przykazal i jednoczesnie chwytales karty. Nie udawaj teraz, ze nie wiesz o co mi chodzi, bo mam wrazenie ze przekrecasz sens mojego zdania.

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez zelik
    Z tego co pamietam Blacha cos mowiłeś o jakimś turnieju nad morzem :wink: Może to były jakies nieśmiale zapowedzi 26 turnieju ???
    No taki jeste plan 8)

    Ja tylko ustalę poskładam wszystko do kupy i porządniej się zabiorę za szukanie odpowiedniego lokalu to rzucę na forum topic.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Moje wrazenia tez sa jak najbardziej pozytywne.Organizacja super....jak zawsze zreszta Marian A poza tym to bylo to najlepsze miejsce w ktorym byl rozgrywany planetowy turjniej.Jak to ktos przy moim stoliku zauwazyl:`mozna grac przy dziennym swietle`
    Czekam na nastepny turniej.... bo na takie to az sie z mila checia zawsze chce jechac
    pozdrw.

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    bardzo dziekuje za bardzo mily wyjazd. Towarzysko bawilem sie super. o samych turniejach nie bede skrobal bo "troszeczke" mi nie poszly. Napisze tylko tyle: ORGANIZACJA SUPER!!!! DZIEKUJE!!!

    gdyby nie ring w sobote w nocy wyjazd bylby dla mnie bardzo droga impreza, no coz wyszlo inaczej :lol:

    pozdrawiam wszystkich, glownie Viktora, ktory mnie upil i mowi ze to ja go upilem :twisted: ..... see u next time.