Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69

Wątek: Trips+TK

  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    dobra, więc krótka piłka Sznurek: zrzuciłbyś to?
    Lepszym mozliwym flopem bylby tylko AAA i KKK, ewentualnie AAK

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    są sytuacje w których mogę zrzucić tą rękę:
    - wybuch bomby atomowej za oknem
    - awaria myszki
    - awaria neta
    - włamywacz, który wsadzi mi nóż w plecy (choć w tym przypadku to pewnie jeszcze ostatnim tchnieniem udaloby mi się kliknać call)

    jak przegram rozdanie to wzruszam ramionami i robię reload... w końcu po to mam bankrola by się nie przejmować takimi niefartownymi rozdaniami.

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    alutek: punkt dla Ciebie, loooooooooooooooooooooool

    PS. s po co włamywacz miałby wbijać nóż w plecy? Myślałem, że włamywacze raczej unikają konfrontacji
    Chyba, że zobaczył Twojego bankrolla i dla takiej sumki postanowił się przekwalifikować w mordercę
    Ostatnio edytowane przez wanpi ; 30-05-2007 o 12:12

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Cytat Zamieszczone przez Sznu Zobacz posta
    Poker dopiero nabiera sensu jak sie potrafi zrobic great reada i great tough folda!
    Niby tak, z tym, że jesli w tej sytuacji twój great read okazał się być big fucking mistake to co - pół roku przerwy czy przerzucasz się na tetris?

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Tutaj akurat, jesli button to solidny gracz (rozumiem ze dobry) i nie robi raisow tylko flat calle na bety i raisy utg to raczej nie chce ciebie wystraszyc. Dzierzy tego fulla. Jedyna szansa ze UTG ma jakas pare w stylu QQ i po pierwszej probie sprawdzenia czy ktos ma asa, robi potem probe fiszowatego blefu. No ale to jest przed turn. Wciaz mozna powiedziec ze sie ma 2nd albo 3rd best hand i szanse na zlapanie nutsa na 2 ostatnich kartach. Wszyscy co mowia call i reload to dla mnie bezsensowne wypowiedzi. Po co dokladac 2/3 BI skoro i tak wiecie ze przegracie? Tu mozna sie potroic, ale rzadziej raz na 3 takie przypadki bedzie sie okazywac ze byl missclick, tilt badz fiszowaty blef. Jeszcze gdyby byl draw do strita lub do koloru - mozna sprawdzac. Ale w takim przypadku zachlannosc nie poplaca. Jesli zly fold to i tak mam wciaz 2/3 bankrolla i wcale nie musze sie zabierac za tetrisa

    Ale jest w tym cos co mowi alutek. Po to sie ma bankroll, zeby sie nie przejmowac takimi ukladami. Mimo wszystko brakuje mi tu drawowca. Jest tylko 1 as, a drugi gracz z kartami w stylu 97s, czy K7s juz by sie zlozyl. Daje Fold i ciesze sie z dobrej decyzji a jak mam pecha to trace 1/3 BI a nie caly (jesli mam pecha po callu).
    Ostatnio edytowane przez Sznu ; 30-05-2007 o 13:18

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Tak naprawdę to sytuacja jest cholernie ciekawa, ale chyba tylko z teoretycznego punktu widzenia. Bo praktycznie nie wiem, czy ktoś tak naprawdę byłby to w stanie zrzucić podczas gry netowej, zwłasza multitablingując - mam 2nd nuts, ewentualnie parę outs, duża pula, easy call. Decyzja podjęta pewnie w ułamku sekundy

    Ale, analizując na spokojnie, powiedzcie mi proszę, jakie karty mogą mieć tutaj przeciwnicy OPRóCZ AX i 77? Jakie karty mogą pasować Wam do takiego rozegrania? Jaka jest szansa, że UTG+1 blefuje z big parą? Jak myślicie?

    pzdr

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No wlasnie - w necie to jest ten problem ze jest malo czasu na dokladne przeanalizowanie. Chociaz na keszu - o wiele latwiej przyszloby mi nacisniecie calla niz np na tunieju, gdzie groziloby mi odpadniecie.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Kapol rzucaj rozwiazanie, bo tu juz wszyscy w napieciu czekaja.

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Kapol rzucaj rozwiazanie, bo tu juz wszyscy w napieciu czekaja.
    Kto czeka ? To jasne, że było A7 lub 77 i BI w plecy.
    A zagranie to EZ CALL, nie da się tego flodnąć IMO grając stolik w necie.

  10. #20
    Sprawa jest prosta - jeśli ktoś wrzuca rozdanie na forum to znaczy że wtopił (peszek jak nic z A7). Ale nie uwierze w to że to spuścicie na necie - nie ma po prostu opcji. Po to jest BM żeby takie rozdania sprawdzać. Ja gram na NL15 i jak dla mnie wtopa 100$ bylaby bolesna ze wzgledu na BM, ale 15$ = 1 BI = norma. Na żywo ... hmmmm cieżka sprawa, zależy czy turniej czy cash, ale ..... call .... nie mam co oszukiwać samego siebie Powiedz tylko czy 77 czy A7.