Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    he he dobre ale musiałem dwa razy przeczytać by skumać :lol:

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Hey ZJ,

    Would love your input on the following common tourney situation.

    Late-middle stages of tourney. Blinds 150/300. Avg stack 6,500. I'm UTG w/ 4,000 and 33. I'm also in CO w/ 10,000 and QTs.

    What is optimal strategy here?
    haha genialne :P

    PS. to moze PS jednak nie jest rigged :P od dzis gram tam tylko HU :P

  3. Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    Moja prababcia potrafilaby zdominowac kazdy final table jesli miala by tam 5 miejsc.
    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    ZeeJustin przyznal sie, ze wiele razy byl kilka razy na jednym stole !?...
    Chyba trochę zbyt pochopne wnioski wyciągnąłeś - o ile mi wiadomo, nikt z nich nie grał nigdy na kilka miejsc przy jednym stole a już na pewno nie na ft. To byłby szczyt geniuszu dojść 5 graczami do jednego ft w turnieju niedzielnym!

    Zee napisał natomiast w jaki sposób grał kilkoma graczami z jednego komputera - wystarczy odpowiednio szybko klikać w ikonę PP a otworzy się kilka klientów. Wczoraj sprawdzałem i faktycznie, działa. Szok. Wtopa godna BossMedii...

    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Najlepsze jest to ze JJProdigy to... 16 latek
    Jak wyżej. Nie należy wierzyć we wszystko co piszą na internetowych forach, nawet jeśli są to 2+2 czy pocketfives. Link, który podałeś jest najprawdopodobniej zwykłem fejkiem. Choć być może ma 16 lat, głowy nie dam...

    pzdr.
    Chris

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Chyba trochę zbyt pochopne wnioski wyciągnąłeś - o ile mi wiadomo, nikt z nich nie grał nigdy na kilka miejsc przy jednym stole
    ZeeJustin przyznal sie, ze zdarzalo sie to nie raz. Napisal, ze otwieral wtedy wiecej bocznych stolow zeby nie widziec obu rak....

    To byłby szczyt geniuszu
    Dojscie do ft nie swiadczy o geniuszu.. powaznie jesli mamy w turnieju powiedzmy 10 kont to czesto spotkamy sie na jednym stole.. zbudowanie super stacka jest wtedy dosc proste, potem spotykamy kolejnego siebie i mamy juz dwa super stacki... etc.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    Zycze milej lektury poteznych watkow na 2+2

    Pozdrawiam !
    Lol, 2 miliony postow? chyba zartujesz dzieki za streszczenie

    Goral

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Chris - JJProdigy ostatecznie sam przyznal sie do tego ze rzeczywiscie ma 16 lat. Poszukalbym gdzies o tym na p5s ale jest tam o tym tyle watkow ze po prostu nie chce mi sie :P

    Rowniez nie akceptuje takich rzeczy jak granie z kilku kont i jest to najzwyklejsze oszustwo ale mimo to nie odbiera to np JJProdigy jego zdolnosci i tego ze ma talent - w tym ostatnim turnieju na party ktory wygral ani razu obydwa konta nie graly przy jednym stole

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez Bozo
    To jeden z najlepszych dni/tygodni w historii pokera online. Az chce sie zyc.
    Nie wiem czy jest się specjalnie z czego cieszyć, bo:
    -O całym procederze doniesli sami gracze a nie zajoł się tym team party poker, to powienien być ich ŚWIĘTY OBOWIAZEK
    -z konta JJ i ZJ skonfiskowno WSZYSTKIE pieniądze, co zrobi z nimi party? Te wygrane w turniejach zapewne zostana rozdysponowane wśród pozostałych graczy, a reszta? Party zatrzyma je dla siebie! Przeciez to mi pachnie zwykłym złodziejstwem!
    -ZJ i JJ grali z jednego komputera/adresu IP ... takie oczustwo potrafiłby wykryć 15 letni entuzjasta komputerów a nie zrobiła tego wielka korporacja? Kasyna internetowe są lepiej zabezpieczone pod tym względem (także te należace do własciciela Party)... wniosek taki że ich ich takie nadużycia wcześniej mało obchodziły, dopiero teraz cos sie ruszyło.

    Ciekawe o ilu takich nadużyciach jeszcze nie wiemy?


    BTW
    Bozo, jaki masz nick na Party? :> :wink:
    pzdr

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Wlasnie dlatego sie ciesze Kodi.. moze wreszcie, nareszcie bedzie przynajmniej troche strach oszukiwac...

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    ale przeciez skonfiskowali im tylko te pieniadze , ktore mieli na party poker,, . A ta kase ktora wczesniej wyplacili na konto bankowe to im przeciez nie zabrali. Tak??

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Zamrożenie gotówki na koncie stosuje się tylko w przypadku procederów mafijnych ;d, nie sądze, żeby chłopakom siedział już prokurator na karku.
    Odpowiedź: Z całą pewnością nie i nigdy tego nie zrobią.