Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    PokerStars, 1 monitor, 9 stołów.
    a jak z readingiem przeciwnika? da rade czy przy takiej ilosci stolow juz nie za bardzo?

    gdzies widzialem na necie coraz tansze sa monitorki DELL 30" i wydaje mi sie ze gdyby posiadac taki wynalazek, to bez problemu mozna grac na wielu stolach, bo wszystko bedzie duze i wyrazne. choc wydaje mi sie ze 9-10 stolow to juz tylko ultra tight? ale moze ktos sie wypowie kto pyka tyle naraz

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Witam,

    ja gram multitable. Generalnie od niedawna mam 2 monitory, ale wczesniej na 1 monitorze LCD 17" Hyunday bez wymaganej rozdzielczosci 1600x1200 (czyli overlap), dawalem rade 5 stolow grac. Teraz zakupilem 2 x Nec 20" i wyciagam 1600x1200. Bardzo to pomaga w przejrzystosci gry, polecam kazdemu, kto powazanie mysli o multitablingu.
    Dla mnie dodatkowym wymaganiem jest przejrzystosc softu i mozliwosc zaznaczenia swojego ruchu, zanim przyjdzie nasza kolej. Nie wszystkie roomy to maja i mozna sie w pewnym momencie zatkac.
    Dlatego dusze 8 stolikow na PS, bo soft jest super, zawsze jest mozliwosc otworzenia stolow bez czekania i do wyboru sporo. Duzo czasu ew. na reakcje i generalnie super. Nie maja rakeback i innych super promocji, ale gram tam bo lubie ich soft, wprowadzili jakis czas temu promocje VIP dla stalych graczy i jest sporo rybek do koszenia. Zreszta, co kto lubi, sam robie wyskoki bardzo czesto na inne roomy, zeby zrobic jakis reload bonus (polecam w szczegolnosci William Hill, super comiesieczny bonus, podwojony we wrzesniu; Party tez jest spoko, dobre bonusy).
    Co do opanowania i jakosci gry - to kwestia przyzwyczajenia. Nikt pewnie nie zaczynal od 8 stolow, ja zaczynalem od 1. Stopniowo da sie to opanowac, otwierasz dodatkowy stol w momencie, gdy stala liczba stolow, ktorych grasz zaczyna cie nudzic i masz przy nich czas na przegladanie poczty i czatowanie. Dokladasz 1 i patrzysz czy dajesz rade. A jakosc gry to coz, tez zalezy od gracza. Mozesz grac ABC na limitach, ktore gram (50 i 100 NL) i tak bedzie to przyzwoity profit. Mimo wszystko zwracam uwage na pozycje i jakosc kart, czasem wciskam fancy play, ale zadko. Generalnie tight aggresive.
    A ryba grajaca 9 stolow to jest nieporozumienie siakies, na 99% to dobry gracz. Zreszta koledzy juz wytkneli

    Podsumowujac, IMHO zakup 2 monitorow to jedna z lepszych inwestycji, jakie ostatnio zrobilem.

    pozdrawiam,

    Plissken

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    lol
    mi sie podoba hehehehe

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Grając na 9 stołach, do jakich pocket cards ogranicza się wejścia ?

    AA,KK,QQ, AKs cos jeszcze ?

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ha
    Ha
    Ha

    Very funny

    A co do rozdzielczości - mi 1280x1024 wystarcza spokojnie.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Wojtas: Co Ci sie tak podoba ?

    Arkadiuzz: Dlaczego chcesz ograniczac wejscia tylko do takich kart? Grasz normalnie, w zaleznosci od pozycji. Na early dusisz tylko z 1 i moze kawalkiem 2 grupy Sklansky`ego (w zaleznosci tez od agresji stolika), na middle dokladasz troche ukladow, generalnie dorzucam pocket pary wszystkie (tu tez zaznaczam, w zaleznosci od agresji - im bardziej agresywny, tym lepsze uklady gram) oraz wysokie suited connectors, powiedzmy do J10. Na late position dorzucam nizsze suited connectors i Axs. Tyle.

    pozdrawiam,

    Plissken

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    fajny temat, ja stolików nie gram ( narazie ) , ale 8 wydaje się możliwe , choć dla mnie do lekki hardcore . Sam najwięcej grałem na 5 stołach, ale były to MTT , a tam wiadomo , blindy robią swoje i w niektórych momentach ciężko było wszystko ogarnąć . Zresztą dużo zależy od softu . Na Primie relatywnie szybko się wszystko odbywa , co innego na Party. LCD 17'' to jednak mało jeżeli nie ma możliwości pomniejszenia stołu, więc teraz troche ograniczam rejestracje do turniejów , i staram się aby nie było ich więcej niż 3 w jednym momencie.

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    Grając na 9 stołach, do jakich pocket cards ogranicza się wejścia ?
    AA,KK,QQ, AKs cos jeszcze ?
    Wszystkie parki z nastawieniem na trafienie seta na flopie - nie slyszales o "set farmers"?

    I dlatego...
    Cytat Zamieszczone przez Gorian1 Zobacz posta
    mozesz grac na tylu na ilu dasz rade ale taki koles co gra na 9 stolach to latwa ryba do zgarniecia wedlug mnie
    ... ja sie z tym zgadzam - jak ktos gra na 8-9 stolach to wachlarz jego zagran jest tak ograniczony, ze taki gracz jest bardzo latwo przewidywalny a tym samym latwy do ogrania - o wiele latwiejszy niz ktos kto gra na 2, gora 3 stolach.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    no wlasnie, czy nie lepiej moze grac 2-3, max 4 stoly np. w tym roomie ktory oferuje 100% rake back? stoliki SH, wtedy generalnie wiele rak, grac bardziej przeciwnikami, a na koniec tygodnia zgarniac jeszcze kilkaset $$ za rakeback?
    grajac tylko silne karty mozna sie nacinac na tych ktorzy lubia poimprowizowac tym bardziej ze 8-9 stolow to juz ciezko spamietac raczej kto jak lubi grac, z czym wchodzi itd itp

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Zgadzam sie w pelnej rozciaglosci, jesli promocja jest na tyle super, ze rezygnuje z zalet PS na rzecz innego poker roomu to ok, gram gdzie indziej. Problem jest taki, ze na World PEX w godzinach szczytu jest 800 -1500 graczy. Otworzysz z oporami 2 stoliki Twojego limitu i dalej ciezko.
    Jesli chodzi o argumenty o przewidywalnosci grania przy duzej ilosci stolow to kolejny mega rotfl, jesli chodzi o podane przeze mnie limity. Wiekszosc graczy to totalne ryby, zaczynajace grac. Nieczesto, ale zdarzaja sie gracze dobrzy, ktorych nick stale powtarza sie kolo mojego na tych samych stolach. Tych ciezko wydoic i trzeba sie pilnowac, ale nie mialem jeszcze problemu, ze nagle zaczynam byc dojony, bo goscie przejrzeli moja gre.
    Przy ilosci graczy siegajacej 60k na PS, jestem spokojny i robie swoje na tych stolikach, systematycznie powiekszajac bankroll. Opisana strategia jest skuteczna i to chyba najwazniejsze.