Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11


    Siema!

    Za nami już 5 turniej sezonu 16! Frekwencja nadal nie spada poniżej 30 osób a to oznacza, że masters będzie nie lada wydarzeniem :P Walka o punkty to nie przelewki co widać było na wczorajszym FT. Do pęknięcia bubla nikt się nie odzywał (ponuraki!). Na szczęście obserwatorzy starali się jakoś rozluźnić atmosferę i nawet najbardziej zasępieni gracze od czasu do czasu uraczyli nas lekkim uśmiechem :P Ale wiecie jak to mawiają no pain no game :P W każdym razie nie było w tym wszystkim jadu czy coś... Po prostu mega skupienie Poprzednie fazy na szczęście przemijały w standardowym klimacie . Mnóstwo wrzasków szczęścia i rozpaczy. Kawały sypały się jak piasek i prezentowały poziom którego sam mistrz Strasburger by się nie powstydził :P
    Ja osobiście skorzystałem ze spóźnienia Pana W i poćwiczyłem ku uciesze pozostałych swoje zdolności wokalne... Niezadowolony z tego faktu był tylko Dulek... Pewnie dlatego, że siedział obok Ponoć już widuje się z terapeutą :P O rozdaniach nie będę się rozpisywał bo wiadomo w tak prestiżowym turnieju spotów wartych czasu telewizyjnego było mnóstwo! A co za tym idzie nie starczyło by tutaj miejsca na każdy z nich Powiem tylko, że od semi FT się strasznie zamurowali i trochę to wczoraj trwało :P
    W skrócie: 32bi 20r i 32a (still the largest league in this part of the world! Keep it real guys!) co dało 420 do mastersa który pęcznieje już od 2020 przemycanych liniowcem naleśników.

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. GACEK 46,19
    2. PRETOR 32,66
    3. PRZEMEK 26,67
    4. TREBOR 23,09
    5. QILER 20,66
    6. UJEC 18,86
    7. ENDRJU 17,46
    8. KLINU 16,33
    9. YAPAN 15,4
    10. KACZOR 14,61
    11. SŁAWEK 13,93
    12. KLEKFISH 13,33
    13. JASIEK 12,81
    14. DEJVSON 12,34
    15. PREZES 11,93
    16. DULEK 11,55
    17. SLAVO 11,2
    18. QUEQU 10,89
    19. GOORAL 10,6
    20. KARDI 10,33
    21. KAMIL 10,08
    22. KOLORADO 9,85
    23. BARNABA 9,63
    24. ANDRZEJJJ 9,43
    25. PIĘTA 9,24
    26. POLIK 9,06
    27. MAREK_ESTU 8,89
    28. DJIPSON 8,73
    29. BRYLANT 8,58
    30. BUSHI 8,43
    31. MR W 8,3
    32. POKI 8,16


    Generalkę i tabelkę możecie podziwiać w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro!

  2. #12

    Elo!

    Zapraszam na kolejny turniej MARDI! Chociaż turniej to za mało powiedziane! To wielkie wydarzenie! Już od 16 sezonów szczycimy się mianem największej ligi w tej części globu Już 7 sezonów gramy najbardziej ulubionym miejscu pokerzystów w Polsce czyli w FIRMIE! I oby do końca świata i jeden dzień dłużej! O tym czy tak będzie zadecydujecie też wy sami! Wiec pakować manatki i gazu do naszej ulubionej restauracji :P Pamiętajcie że gaży "nowy" dostanie +1k do startowego stacka Sweeet Teksański klincz czeka!

    Zaczynamy o 19:00 w FIRMIE!

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro i do zobaczenia przy stole! (a raczej stołach :P)

  3. #13


    Cześć!

    Zakończyliśmy kolejny turniej MARDI! Wczoraj na starcie pojawiło się najmniej graczy w tym sezonie, ale nadal jest to pokaźna ilość, która gwarantuje nam tytuł największej ligi na Śląsku
    Mam nadzieję, że tendencja zniżkowa to tylko przypadek. Zaiste to dopiero połowa ligi a masters jest już na tyle przepaśny, że powinno pojawiać się coraz więcej śmiałków chętnych na udział w nim :] Jak zwykle licznie przybyła ekipa z Jaworzna a i Tyska brygada nie zawiodła Keep it real! Teraz sam turniej. Wyszło mniej gamblersko niż zwykle. Mało rebuyi przełożyło się na bardziej zamurowaną grę. Mimo to jak zwykle w większości wypadków decydowały flipy :P Nie obyło się oczywiście bez kontrowersyjnych zagrań Na moim stole sam byłem bohaterem jednego z nich w którym mój miss read pozwolił mi złapać gut shota na river i oszukać Sławka Obiecałem, że o tym wspomnę Pojawiły się też plotki, że jakoby moje posty obrażały kogoś w ten czy inny sposób ;] Wiem, że to pomówienia ale rzeczywiście jeżeli kogoś kiedyś uraziłem to przepraszam bo nie zrobiłem tego celowo (tylko raz było to celowe. Kto czytał ostatnio forum PS ten wie o co chodzi :P) Z resztą wszyscy mamy chyba na tyle dystansu do siebie żeby wiedzieć, że w FIRMIE najważniejsza jest zabawa A to, że każdy w głębi życzy każdemu po flopie jak najgorzej i modli się o suck outy.. Lub żegna wszystkich wesołym "Na razie Chuje!" to tylko kwestia naszego wyrafinowanego poczucia humoru Co do samej gry... Cóż no trochę się działo i na pewno każdy ma swoją historię. Niestety mogę przybliżać tylko te których byłem świadkiem a spot który opisze był chyba najbardziej sick z całego turnieju. Tak się składa, że akurat brałem w nim udział :P Yapan otworzył z lp (CO albo BU) na co Dulek na shorcie postanowił wrzucić wszystkie żetony. Był by no bariner gdybym się nie obudził z QQ i nie zizolował Dulka. Side pot okazał się zbyt kuszący dla Yapana i zostałem sprawdzony. Czas na chwalenie się Yapan 99, Dulek AKo, Quequ QQ. Flop ukazał się jeden z bardziej przyjaznych dla najwyższej pary bo QT8 rainbow pozostawiło chłopaków z 4 outami... Oczywiście pokerowi bogowie zakpili z zaistniałej sytuacji i na turnie uraczyli nas wywoływanym przez Dulka waletem ;] I tak swoje 14% szans na wygraną Dulek zamienił na 76% Yapan oczywiście cieszył się niezmiernie z niemałego side pota ale pokerowi bogowie jeszcze nie skończyli.. I zamiast sparować board (damn U!) wrzucili na river two outera w postaci 9 i Dulek nabudował się niebotycznie a ja i Yapan sami zostaliśmy shortami... soooo siiiickkkk Dalej to już była formalność i Dulek uzbrojony w skilla i przychylność losu pognał jak burza po pierwsze miejsce :P No może z tą burzą trochę przesadziłem bo FT trochę się zamurował :P Ale no nie zatrzymywał się i jeżeli dobrze pamiętam nie groziła mu już potem eliminacja. Pokerowi Bogowie nie opuścili go do końca i najlepszym tego dowodem jest ostatnia ręka turnieju w której jego AJ utrzymało się przeciwko 35 kier Brylanta po flopie 64T z dwoma kierami GG NH WP
    W skrócie 27bi 14r i 25a co dało 330 do mastersa w którym jest już 2350 przydatnych lubrykantów nawilżających...

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. DULEK 42,43
    2. BRYLANT 30
    3. GACEK 24,49
    4. PRYZMAN 21,21
    5. QILER 18,97
    6. JASIEK 17,32
    7. ZĄBEK 16,04
    8. ENDRJU 15
    9. KOLORADO 14,14
    10. PRZEMEK 13,42
    11. ANDRZEJJJ 12,79
    12. TIMOTHEES 12,25
    13. YAPAN 11,77
    14. QUEQU 11,34
    15. KRAK07 10,95
    16. DEJVSON 10,61
    17. GOORAL 10,29
    18. MAREK_ESTU 10
    19. KLEKFISH 9,73
    20. LORPIO 9,49
    21. SŁAWEK 9,26
    22. DJIPSON 9,05
    23. MR W 8,85
    24. KAMIL 8,66
    25. PREZES 8,49
    26. POKI 8,32
    27. TREBOR 8,16


    Generalka i tabelką dostępne w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro!
    Ostatnio edytowane przez Quequ ; 25-01-2012 o 13:09

  4. #14

    Siemano!

    Uhu HA uhu HA nasza zima zła! Ale my się zimy nie boimy i przy stołach się widzimy :P Co tam mróz gdy wiemy, że wieczorkiem można będzie zasiąść w naszej ulubionej FIRMIE na największej lidze na Śląsku czyli MARDI! Do tego popijamy nasze ulubione napoje, zajadamy się pierogami i (jeżeli jesteśmy pierwszy raz) cieszymy się z dodatkowego tysica na start

    Gramy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro i dozo!
    P.S. NIECH ŻYJE MASTERS MARDI!

  5. #15


    Elo!

    Czad! Kolejny turniej za nami i same dobre wieści Po pierwsze nadal frekwencja na bardzo dobrym poziomie. Zaszczyt bycia największa ligą w okolicy nadal obowiązuje ;] Po drugie wprowadziliśmy mały bad beat jackpot! Tak jest! Teraz każdy z was łamiąc etyczne zasady przy stole musi oddawać swoje punkty rankingowe... Żeby nie było symbolicznie 1 punkt za przewinienia takie jak rabbit hunting czy głośne obwieszczanie, że zabrało się komuś outa Wczoraj doszło też do sytuacji gdy ktoś niezwiązany z pulą nadmiernie się cieszył z czyjejś porażki i upomniany przez osobę pokrzywdzoną też oddawał swój "wirtualny" punkt do "skarbonki" :P Wkrótce uzupełnimy całą tabelkę przewinień i zamieścimy ją na naszej stornie. BBJ będzie zbierany na każdym turku i na RGS a punkty polecą do tego który przegra min. karetę i do zwycięzcy danego rozdania (70% bad beat, 30% winner) Pomysł bardzo się wszystkim spodobał bo co bardziej skąpi będą się pilnować a Ci który nie wytrzymają tracą Kara za nieprzyzwoite zachowanie musi być :P
    Co do samego MARDI to jak zwykle wypas. I tutaj rozdam parę nagród typu "naj" Najbardziej rozkrzyczany stolik: nr 2 (Yapan, Trebor, Pryzman, Marek_Estu, Kolorado, Dejvson, Maniol i Qiler okazali się mieszanką wybuchową ), najlepszy read: DULEK (A8 call na baordzie JJ9 8 7 nice call sir!), najgorszy spaz: MYCHA (a wsadzę sobie dead rękę bez FE :P),najlepszy chip & chair: MYCHA (a wygram se turniej z 5 blindów po tym spazie), największy sponsor BBJ: ANDRZEJJJ (co to ja miałem? hmm jednak nie miałem ósemki :P), najgorszy call: MANIOL (allin hmm, QT hmmm... ok call!), najlepszy dowcip: QUEQU (płatek i cegiełka się kłaniają ), najlepsze pożegnanie Mr W (to już klasyk: "Na razie chu.."), najszybsza torba: DEJVSON (first out), najlepsza propozycje deala: YAPAN (ale Mycha i tak powiedział NIE ), największe niezdecydowanie: SLAVO (rebuy or not to rebuy... :P), najlepsze suckoty: DJIPSON (A5 na flopie K75? Izi! Najwyżej spadnie backdoor flush... O spadł! ) Po odbiór nagród zapraszam do siedziby Polsatu. Nie zapomnijcie paszportów :P
    W skrócie: 30bi 20r i 29a co dało 395 do mastersa w którym jest już 2745 przyjaznych lisich niedorajdów... BBJ=8 kamaaann

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. MYCHA 44,72
    2. YAPAN 31,62
    3. MANIOL 25,82
    4. QUEQU 22,36
    5. PIĘTA 20
    6. KACZOR 18,26
    7. DJIPSON 16,9
    8. ANDRZEJJJ 15,81
    9. MAREK_ESTU 14,91
    10. PRZEMEK 14,14
    11. MUCHA 13,48
    12. QILER 12,91
    13. KLEKFISH 12,4
    14. JASIEK 11,95
    15. ROBERT89 11,55
    16. DULEK 11,18
    17. ENDRJU 10,85
    18. PRYZMAN 10,54
    19. POKI 10,26
    20. KOLORADO 10
    21. BRYLANT 9,76
    22. KARDI 9,53
    23. SŁAWEK 9,33
    24. MR W 9,13
    25. SEBASTIAN 8,94
    26. PREZES 8,77
    27. TREBOR 8,61
    28. SLAVO 8,45
    29. BELFEGOR 8,3
    30. DEJVSON 8,16

    Generalkę i tabelkę znajdziecie w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro!
    Ostatnio edytowane przez Quequ ; 01-02-2012 o 12:50

  6. #16


    Siema!

    Mróz nam nie straszny! Z resztą czym jest mróz w porównaniu z końcem swiata!? Wiadomo pestka :P Dlatego przybywamy licznie i w przyjemnym ciepełku i miłej atmosferze gramy w nasza ulubioną grę Wczoraj na EPG był porządny skok frekwencji więc liczę, że wtorkowa ekipa nie będzie gorsza i pokarze co to mobilizacja
    Zapraszam na kolejny turniej największej ligi na Śląsku czyli MARDI!

    Zaczynamy o 19:00 w FIRMIE, przepaśny masters kusi niebywale... A jeżeli dla kogoś to za mało to rośne BBJ i każdy nowy gracz dostanie +1k na start! Żyć nie umierać! Że już o dzikiej karcie nie wspomnę :P

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pamiętajcie każdy kto się spóźni! Tj przyjdzie po rozpoczęciu turnieju bez wcześniejszej rejestracji zasila skarbonkę!

    Pozdro i do zobaczenia przy stole!

  7. #17

    Elo!

    Wasz niestrudzony tournament director po raz kolejny zarywa nockę abyście Wy, moi drodzy przyjaciele, mogli się cieszyć wynikami i streszczeniem z samiutkiego rana Takiego poświęcenia ciężko oczekiwać nawet od najbliższych... Cóż... Widocznie w swojej dobroci dorastam nawet do poziomu Matki Teresy z Kalkuty :P Dobra dosyć tych szorstkich komentarzy na temat mojej osoby. Zajmijmy się kolejnym turniejem naj naj naj ligi na Śląsku czyli MARDI A nasze ósme spotkanie obfitowało w wiele ciekawych wydarzeń :P Na początku to co było złe Chodzi mi o dwa incydenty. Pierwszy to to, że musiałem praktycznie zmuszać Gacka i Yapana do zasilenia BBJ po ich przewinieniach ;] Ludziska wymyśliliśmy ten Jackpot żeby było jeszcze weselej a nie żebyście się obrażali, że ktoś was oszukał bo "nic nie zrobiliście". Mam nadzieję, że wszystko ogarnięte i nie będzie nas to kosztowało stresów Drugim incydentem był wyczyn trójki drombo czyli mnie, Dulka i Mr W Już tłumaczę o co chodzi.. Jako iż Endrju wygrał ostatnio dwa turki pod rząd stwierdziliśmy, że trzeba trochę pohejtować i założyliśmy cichą koalicję, która w momencie eliminacji Endrju zaczęła wiwatować i przybijać sobie piątki Oczywiście uiściliśmy "karę" (wiadomo czyn to niegodny i wart potępienia!) z miłą chęcią zasililiśmy BBJ Na szczęście Endrju też ma poczucie humoru i się nie obraził :P To tyle jeżeli chodzi o dobre wychowanie.. Teraz sam turniej i latające w nim karty i układy. Pierwszym wartym wspomnienia jest spot w którym ATs Dulka starło się z moim 88 i QJs Brylanta Jako, że faza pozwalała jeszcze na refilla zestackowaliśmy się na boradzie 79T rainbow Sick puppies... na turnie pojawił się 9 pik a na river 8 pik Ku mojemu zdumieniu Brylant krzyknął "JEST!" ja szybko chciałem go skorygować by nie cieszył się za bardzo i że "Wygrałem Fullem" za co sam zostałem dobitnie skorygowany przez resztę graczy którzy chórem wrzasnęli "POKER"... I tak... Niestety się nie mylili Dziesiątka na flopie była też pikiem i jak się domyślacie Brylant został kolejnym przykładem powiedzenia "kto gra w piki ma wyniki" Btw Brylant potem przyznał się, że cieszył się z koloru a posiadanie pokera dotarło do niego dopiero po okrzykach pozostałych :P Potem niestety dla Brylanat nie było już tak różowo dostał dwa straszne suckouty ale i tak wytrwał aż do FT. Dalej wspomnę tylko szybciutko o fakcie iż AA dzieiaj nie wygrało AA Klekfisha rozjechał Marcyś (niestety nie wiem jakim układem), kolejne AA Kolorado pogruchotał Robert89 swoim Q2s by potem swoje własne AA przegrać z Dulkiem i jego AQo SO SICK!... to chyba tyle .. Aha były jeszcze dwie karety KKKK Pokiego i TTTT Dejvsona a stolik finałowy był nudny i zamurowany :P
    W skrócie 26bi 18r i 26a co dało 350 do mastersa w którym jest już 3095 przerdzewiałych lin nadprzyrodzonych...

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. SPIDER 41,63
    2. DULEK 29,44
    3. DEJVSON 24,04
    4. POKI 20,82
    5. PREZES 18,62
    6. MYCHA 17
    7. GACEK 15,74
    8. BRYLANT 14,72
    9. ROBERT89 13,88
    10. MARCYŚ 13,17
    11. KACZOR 12,55
    12. KOLORADO 12,02
    13. MAREK_ESTU 11,55
    14. JOGI 11,13
    15. SŁAWEK 10,75
    16. TREBOR 10,41
    17. QUEQU 10,1
    18. POLIK 9,81
    19. KLEKFISH 9,55
    20. YAPAN 9,31
    21. GOORAL 9,09
    22. QILER 8,88
    23. MR W 8,68
    24. JASIEK 8,5
    25. ANDRZEJJJ 8,33
    26. ENDRJU 8,16


    Generalkę i tabelkę macie dostępne w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro

  8. #18

    Siema!

    Zapraszam na kolejny turniej największej ligi na Śląsku czyli MARDI!
    Dzisiaj walentynki więc zadbajcie o to by panie otrzymały do 19:00 to co chciały :P Wy oczywiście też upomnijcie się o swoje i potem w lepszych humorach biegiem do FIRMY! Masters tuż tuż a pulka pęcznieje Pamiętajcie, że "nowi" dostają +1k! Same plusy

    Gramy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro!

  9. #19

    Witam!

    Wczoraj były walentynki... Był też turniej MARDI... I teraz nie wiem z kogo się nabijać :P Czy z tych których nie było, za to że nie potrafili wydostać się spod lacia czy z tych którzy byli i nazwać ich forever alone Oczywiście można było pogodzić te dwa wydarzenia ale na ten temat ciężko prawić jakieś kawały więc to pominiemy :P Z resztą mistrzem w wymyślaniu kawałów i tak jest Jasiek! Kto był ten wie :P Kto nie był i tak usłyszy A teraz sprawy turniejowe. W przeciwieństwie do poniedziałkowego EPG Asy trzymały się zdrowo i chyba wszystkie wygrały. Do tego na stole finałowym tylko raz przegrał lepszy układ na showdownie (i to jaki) czyli KK Przemka niestety nie dało rady A9 Klekfisha. Sick. Kto by pomyślał, że po takim gamblerskim turku jak MARDI będę miał tylko jednego bad beata do opisania.... Mało też było przewinień więc BBJ wzrósł nieznacznie... Ale wzrósł i to się liczy Btw je ju 124. Ale generalnie grało się dobrze i przyjemnie Keep it real. W skrócie 21bi 14r i 19a co dało 270 do mastersa w którym będziemy walczyć o co najmniej 3365 przybliżonych lekcji naturyzmu...
    Gratulacje dla zwycięzców!!!

    Oto wyniki:

    1. KLEKFISH 37,42
    2. SPIDER 26,46
    3. POKI 21,6
    4. PRZEMEK 18,71
    5. SŁAWEK 16,73
    6. SLAVO 15,28
    7. QUEQU 14,14
    8. ENDRJU 13,23
    9. MASTER LUK TG 12,47
    10. GACEK 11,83
    11. ANDRZEJJJ 11,28
    12. GOORAL 10,8
    13. YAPAN 10,38
    14. MR W 10
    15. DEJVSON 9,66
    16. LORPIO 9,35
    17. JASIEK 9,07
    18. PRETOR 8,82
    19. TREBOR 8,58
    20. AMADEUSZ 8,37
    21. MYCHA 8,16


    Generalka i tabelka dostępne w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free


    Pozdro!

  10. #20

    Let the MORTAL KOMBAT begin!!!

    Ten zwrot chyba idealnie opisuje to co się będzie działo wieczorem i tak jeszcze przez dwa tygodnie we wtorki. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: ostatnie turki ligi MARDI w tym sezonie przed mastersem! SO SICK. Jak wszyscy wiecie masters będzie na tyle przaśny, że gwarantuję nikt nie odpuści Bratobójcza walka, perfidne zagrania i backstabbing pełna parą staną się naszym chlebem powszednim FTW

    Wszystkich odważnych zapraszam dzisiaj na 19:00 do FIRMY

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro i szacunek dla wszystkich którzy podejmą wyzwanie!