Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    dokladnie bylo 2 strony a jest jedna....

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    tez jestem ciekaw czemu zniknelo, jesli to robota modow to nie wroze dlugiej przyszlosci temu forum...

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ostatnie posty zostały usunięte przeze mnie. Serwis zwyczajnie zaczyna spamować na forum.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ok - ja tam spamu nie widzialem, wrecz przeciwnie - bardzo ciekawa informacja, ktorej nigdzie nie mozna znalezc. Serwis - pisz o co chodzi

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Ostatnie posty zostały usunięte przeze mnie. Serwis zwyczajnie zaczyna spamować na forum.

    Kirek pokazał jaki to polak jest swojego to zabić udupić, a jak z zagranicy to ok

    powodzenia kirek w takim działaniu na pewno poker w Polsce się rozwinie


    P.S - NIe spamowałem i nie potrzebuje spamowac.


    Pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Fakt. Z tego co widzę to strona serwisanta bardzo dobrze sie rozwija więc nie przesadzajcie z tym spamem.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    serwis pokerowy wogule nie spanowal, nie wiem skad to Kirek wytrzasnol
    zwykle odpowiedzial na pytania ktore padly pod jego adresem thats all
    Zauwazylem to tez jak serwisowi usuneli posty jak to pisal o info o promocji ipoker (bonusie) nie rozumiem po co to wszystko, jak wszyscy jestesmy z tej samej ligi

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez TrojkaT ; 30-03-2008 o 22:45

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Panowie to jest forum dyskusyjne a nie słup ogłoszeń. Więcej tłumaczyć mi się nie chce. Zawsze możecie zagadać do Doliego, jeżeli on uzna że przesadziłem to posty będzie można przywrócić.

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Panowie to jest forum dyskusyjne a nie słup ogłoszeń.
    Zapomniałeś dodać darmowych ogłoszeń bo tych z których Doli czerpie profity jest od zajebania.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    no ale w koncu czyje jest to forum? serwisanta czy doliego? nie sadze zeby doli spamowal u serwisanta, ktory nawet nazwe swego forum musial zrobic niemal identyczna, bo inwencji zabraklo.