Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: BM dla S&G

  1. #11
    GuestJ Guest
    No więc rozegrałem już 220 sitów za 1,2$ i wyniki mam takie:
    1 place (7$) - 31 razy
    2 place (2$) - 27 razy
    ROI = 12%
    Przechodzić czy nie? Niech jakiś mądrala doradzi. Mi się zdaje że tak za wspaniale to mi nie idzie :P

  2. #12
    mi sie zdarzaja swingi 10bi , tzn zdarza sie nie dojsc do kasy 10 razy z rzedu z czego jakies 7 odpadam na bubble przez lucky rivery

    w tej chwili mam jakies 50BI, za 4 dni wyrobie bonus to moze sie przeniose na wyzszy poziom ogolnie fajna sprawa, na ongame sie calkiem spoko punktow dostaje za rake z turniejow
    1$ rake = 5pkt, czyli wyrobienie bonusa 200$ 7x1 to
    280 10+1$ sng lub 140 20+2$ wiec calkiem przyjazne :P

  3. #13
    GuestJ Guest
    Miałem już 16 przegranych z rzędu :P
    A jeśli chodzi o ta jasną strone to największa szczęśliwa passa:1,x,2,1,1,1
    Właśnie dla tego nie wiem czy jeszcze na mnie czas...hmmm

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    A tak jeszcze na marginesie to na Celebpoker (boss) jest FourPay turniej z płatnymi czterema miejscami. 4te miejsce to zwrot wpisowego, jak dla mnie fajny pomysł bo nagrody zmniejszają się tylko o 10% a wachania bankrolla jeszcze mniejsze.

  5. #15
    GuestJ Guest
    Wbiłem się wkońcu ten lvl wyżej i musze powiedzieć że grają tu większe świry niż na poprzednim. Chwila moment i pusto na stole. Możesz wejść, zrobić od razu SitOut i załapujesz się na płatne miejsce :P (no...PRAWIE )

  6. #16
    Yarek - dlaczego polecasz akurat Roy Rounder'a ? Pytam, bo szukam jakiejs lektury nastawionej na S&G . Czy tego wlasnie szukalem ??