Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    Siemanko chcialem sie spytac jakie sa ceny tego chello ja siedze teraz na SDI :P stara wersja neo ale dlamnei 100 razy lepsza staly ip i wogole neizawodne to jest tyle tylko ze wolne jak cholera i drogie

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    http://www.upc.pl/internet_cennik.php tu masz cennik, tylko ze chyba jeszcze nie uwzgledniaja vatu 22% wiec moga byc ciut wieksze

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    cut
    ----
    Opłaty uwzględniają podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami
    ----
    cut


  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja kurka wodna zlorzecze na moja siec osiedlowa marki comnet a tu sie okazuje ze... mks nie wykrywa jakichs nowych robali ktore zagniezdzily mi sie gdzies w autostarcie!! dso exploit czy cos takiego ktos wie jak to usunac?

  5. #15
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Witam
    Wygrzebałem ten topik, by nie zakładać nowego, a w sumie jest pokrewny z moim problemem.
    Mam sieć osiedlową, która niestety często zawodzi i nieraz straciłem przez to jakąś tam kase. Postanowiłem sobie założyć Neostradę 1mb, tylko słyszałem że mogą z nią być równierz problemy (jakieś rozłączenia, przerwy), może ktoś kto gra przez neo napisać mi że nie będe miał z nią problemów?

    Ps
    Wyboru innego jak neo niestety nie mam.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ja mam teraz neo6mb, wczesniej mialem 0.32mb i nigdy nie bylo zadnych problemow z rozlaczeniami itp.
    Ale to tez zalezy od jakosci twojej centrali, odleglosci do niej itp.

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    mialem kiedys neo i kilka razy zdazylo mi sie ze padło ale to byly sporadyczne przypadki srednio 1-2 razy w miesiacu (mialem w sumie 3 michy). Obecnie mam dsl-a i w ciagu 1,5 roku jedynie raz mialem problem , byla to wina tpsa bo robili jakis upgarde , zadzwonili i przeproslil wyjasniajac problem . Napewno obsluga ze strony tepsa jest lepsza w przypadku dsl-a niz neo w razie jakis problemow technicznych . Ale cena tez chyba wieksza z tym ze masz stale ip i brak limitow transferu (oczywiscie jesli komus to potrzebne)

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Od 3 lat mam neo w Krk, miałem może ze 3 awarie, ale szybko naprawili. Miałem najpierw 512kb, potem 1Mb, a teraz znowu 512 kb Do pokera nic więcej nie potrzeba.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Neo 1mb z liveboxem i po przejsciu z osiedlowki jestem bardzo, bardzo zadowolony. Na razie zadnych problemow, z torrentow ciagnie maxem. Nawet zmienne ip ma swoje zalety