Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Nie żebym bronił tej pozycji ale:


    Masz racje "książka ta opisuje tylko reguły gry i podstawowe elementy strategi, które gracz zaawansowany ma w małym palcu" ale napisał ją matematyk i pod tym profilem została napisana. Więc skoro ja znalazłem tu cos dla siebie ty tez pewnie bys znalazl.

    No i z pewnością dla znajacych angielski może nie bedzie to żadna gratka ale w naszym języku to w tej chwili najlepsza pozycja. Niestety.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    no nie jestem raczej początkującym pokerzystą ale zaawansowanym na pewno nie

    niestety z moim angielskim jest kiepsko (w szkole uczyli nas rosyjskiego)

    chciałbym jednak jakąś w miar dobrą książkę po polsku przestudiować a chyba wyboru nie ma zbyt wielkiego (jeśli ktoś ma coś godnego polecenia po polsku niech powie co to za dzieło)

    książka ta po pierwsze tyczy się chyba jednak prawie wyłącznie jednej (texas) odmiany pokera a co ważne ma ponad dwieście stron więc wydaje mi się że może jednak będzie to odpowiednia lektura dla kogoś takiego jak ja?

    ps
    bardzo czekałem na tłumaczenie Harringtona (zapisy na forum) ale niestety nic z tego nie wyszło więc cieszę się że cokolwiek w miarę na poziomie (mam nadzieję) wreszcie się ukazało

    mimo wszystko jeszcze się ostatecznie wstrzymuję z zakupem licząc że ktoś kto ją przeczytał podzieli się swoimi spostrzeżeniami