Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    - Od początku roku minęło jakieś 10.5 miesiąca.
    - Od tego trzeba odjąć ze 3 tygodnie w marcu, 1-2 tygodnie w czerwcu, 2 tygodnie w lipcu i w sierpniu (wtedy nie grałem). W sumie jakieś 2 miesiące.
    - Zostaje 8.5 miesięca.
    - Gdyby zsumować downswingi to trwałyby razem jakieś 2.5 miesiąca.
    - Zatem downswingi stanowiłyby około 30% czasu mojego grania
    Widze ze matme czaisz Adam

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Chyba nie ma znaczenia ile czasu ds zajmuje, tylko bardziej ile BI i z powodu jakiej gry. Ja też mam dsy. Zagram 10k rak na jakichś stawkach. Potem zaczynam obliczac ile wygram w mieś itd... Siadam do gry i sie okazuje, że jestem poniżeji nie wyrabiem sredniej. Tak na poważnie, to grając 1000 rąk dziennie nawet kilka pechowych zagrań nie spowoduje ds. Bardziej do tego przyczynia sie idiotyczna gra i braki. Grasz 4 stoły i liczysz na monstery, a odpuszczam małe pule. Tu 2e, tam 50c i sie zbiera.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja na NL10 SH po ostatnich 95k rozdań mam 6.25ptbb. Więc jeśli był okres gdzie przez 20k miałem 1ptbb i był okres gdzie przez 10k miałem -3.7ptbb to chyba mogę je nazwać bez żadnej przesady downswingami. Fakt że tilt tu troszkę wpłynął na wyniki, ale TROCHE tzn bez niego i tak byłyby znacznie gorsze od normy. A standardowo to miałem 7-10ptbb a na upswingu nawet 15ptbb przez 10k. Ale z powodu tych ds ostateczny wynik ponad 6ptbb

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    siedziec 100k na nl10 WTF

    wyjdz na dwor

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Ja na NL10 SH po ostatnich 95k rozdań mam 6.25ptbb.
    czyli zrobiles rolla na nl50 grajac na nl10...

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    czyli zrobiles rolla na nl50 grajac na nl10...
    micro stakes pro

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Ja tez tak w zasadzie zrobiłem. Zalezy, ile BI uznać za wystarczające. Nie chce w przypadku poczatkowego spadku wracac z koniecznosci nizej po paku k rąk. Pozatym daje sobie czas na gre na poszczególnych stawkach. Obecnie, co by sie nie działo przechodze wyzej dopiero w nowym roku. Bedzie to okragla rocznica mojego real money debiutu. Przy dobrym rakebacku grając 2 tygodnie dłużej robisz 10 dodatkowych BI na nastepne stawki. Pali sie gdzieś?Co to jest 2 tygodnie? Można sobie odpalać 1 stół z owych stawek i jeśli to konieczne jakos sie podszkolić jeśli chodzi o strategie. Ja osobiście nie wchodze wyżej jeśli nie mam 40 BI

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    40BI? olaboga, a myslalem ze ja jestem risk-averse.w takim tempie w zyciu nie wyjde z micro. no chyba ze wliczasz do rolla takze $ z rake'u itp?

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A czemu miałby go nie wliczać? Dolar to dolar, nieważne skąd się wziął

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez Nemezis25 Zobacz posta
    40BI? olaboga, a myslalem ze ja jestem risk-averse.w takim tempie w zyciu nie wyjde z micro. no chyba ze wliczasz do rolla takze $ z rake'u itp?
    Oczywiście że wliczam. Jak pisałem wcześniej. Gra na poziomie 5BB/100, 20 k rąk, stawki np:nl10 to jest 200$ z gry+100$ z rakeback. To są 2 tygodnie gry na 4 stołach i 10 dodatkowych BI w przypadku nl25. W przypadku innych stawek 15 BI
    Jesli wejdziesz na wyzsze stawki i zaczniesz od downswingu+ewentualna słaba gra to spokojnie możesz stracić 10 BI, czyli25BI w przypadku nl 10 i nl25. Mi sie to udało osiągnąć w trakcie 3,5 k rąk. Spiesz sie powoli. Choć nie należy sie bać przechodzenia na wyzsze staki.
    Ostatnio edytowane przez Wojtek_112 ; 03-12-2009 o 18:24