Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    @2rock - masz rację, jeśli wszyscy będą tak myslec jak Ty... Wiesz jaka jestg siła demokracji? To, że każda inicjatywa obywatelska, która uzyskuje odpowiednio duże poparcie społeczne musi zostac na prawde poważnie wzięte pod uwagę przez tzw. władzę, a należnośc Polski do Eu w dodatkowo daje kolejne narzędzia nacisku na lokalne władze.
    Nikt do więzienia iść nie musi, by sprawa ruszyła.

  2. #12
    Witam wszystkich zainteresowanych tematem

    Poraz pierwszy jak to przeczytałem to mówie sobie , a po co się w to bawic teraz jest ok. Jednak po licznych rozmowach z moimi znajomymi grającymi w pokera i obstawiającymi zakłady sportowe stwierdziłem , ze warto było by się tym zająć . Dlaczego?

    Po pierwsze :

    Tak jak tu jedna osoba napisała " nie ruszac gowna póki nie smierdzi" to powiem ci jedno jak my go nie ruszymy to ruszy go ktoś inny , ale nie ze skutkiem lepszym dla nas tylko dla siebie.Wtedy byś powiedział i wiele innych osób co tak stwierdzic czemu nie zadziałalismy dlaczego siedzielismy cicho a teraz musimy za to płacić 2-3 razy taką cenę co mogłi bysmy osiągnąć sami.Jest nas spora grupa ludzi najwieksza jest w bukmacherach wiadomo dla czego bo to jest najbardzie popularne z tych grup . Duża grupa jest też ludzi z od pokera i kasyn choć nie tak wielka co bukmacherska. Razem możemy naprawde wiele.


    Po drugie :

    Chcemy wyprowadzic to z szarej strefy i mamy już propozycje czego chcemy czyli jak napisał OLO:"legalizacje gry on-line i opodatkowanie jej" Dlaczego?
    Po rozmowach ze znajomymi stwierdziliśmy , że jak teraz nawet ktoś by chciał zapłacić podatek to nie jest to mozliwe .Predzej to by skończyło się sprawą sądową niż jego chęcią dobrowolnego uiszczenia podatku. Jak ktos zna taki sposób umozliwiający dokonanie wpłaty podatku to proszę o zaprezentowanie go nam tu , ale rozmawiałem z wieloma osobami i nikt mi nie powiedział nic konkretnego same gdybania.

    Zostało postawione pytanie :

    "Doli skad te prognozy, ze za 1-2 lata w Polsce bedzie bum pokera? Czy to po prostu twoje odczucia? I czy mozesz powiedziec, jak twoim zdaniem bedzie wygladal statystyczny polski pokerzysta, za ten rok, dwa? Czy to nadal bedzie gracz freerollowy, szukajacy bonusow bez depozytu, ktorego nie obchodzi czy jest to legalne czy nie, bo i tak nie ma zamiaru placici zadnych podatkow, czy tez to bedzie calkowicie ‘normalny’ gracz?"


    Jak ja zaczynałem swoją przygodę z tym wszystki to zaczełem od zakładów sportowych i tak obstawiałem kilka lat był to jeden z bukmacherów , gdzie oferował również poker .Ale ja o pokerze to nawet bałem się mysleć dlatego , że moja wiedza na temat pokera była taka , że poker to coś złego szkodliwego tylko dla bogaczy itp .Dlaczego? Dlatego , że w polsce jest tak postrzegany i dużo ludzi chciało by grać ale boi się i jest mało poinformowana w tej tematyce to jest główny powód .Tak samo moi koledzy dziś grający w pokera , żebym ich nie przekonał powiedział co to jest naprawde , że nie jest to złe i nie jest to tylko dla bogaczy to dziś nie grali by w pokera napewno.Wiele ludzi postrzega pokerzyste jako przestepce . Jak poker stał by się legalny to mozna było by go reklamowac i promowac . Przybyło by napewno nowych graczy mozliwe , że 100% bo ten rynek jest nie nasycony i nigdy nie spadnie popularność tego typu gier.Dodatkowym atutem jest bardzo szybko rozwijający się internet.



    Postanowiłem się przyłaczyć do współpracy w projekcie łączącym nas wszystkich w jednym celu.Po rozmowach z Advisorem i przedyskutowaniu pomyslałem ,ze to ma sens. Ale to nie jest współpraca: tak popieram was działajcie jak coś zdziałacie bedzie fajnie .Rozmawiałem z właścicielem pokerzysta.pl i holdem.pl oraz z wieloma innymi servisami i forami poparlo nas 9 servisów i forum związanych z tym tematem .Przyłaczyli się bardzo chętnie i będą działać czynnie by wszystko okazalo się sukcesem. Jest nas już bardzo duzo dalej oczekujemy na chęc współpracy od innych .Nie będziemy się spieszyć by zrobić coś na szybkiego tylko zrobimy to wolniej , a dokładniej zwiekszy nasz potencjalny sukces .


    Jeśli chcemy mieć choć teoretyczną możliwość zmiany czegokolwiek konkretnego, musimy się organizować i razem współpracować

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez Advisor
    @2rock - masz rację, jeśli wszyscy będą tak myslec jak Ty... Wiesz jaka jestg siła demokracji? To, że każda inicjatywa obywatelska, która uzyskuje odpowiednio duże poparcie społeczne musi zostac na prawde poważnie wzięte pod uwagę przez tzw. władzę, a należnośc Polski do Eu w dodatkowo daje kolejne narzędzia nacisku na lokalne władze.
    Nikt do więzienia iść nie musi, by sprawa ruszyła.
    Sila demokracji jest taka ze inicjatywa obywatelska wymaga 100tys podpisow . Nie wiem czy 600 osob z forum da rade. Nie jestem w zadnym przypadku uprzedzony bo jestem jak najbardziej za, ale radze sie nie podpalac za bardzo bo jest to baaardzo nierealne

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    @2rock - 600 osób z tego forum + osoby, które Wy znacie i przekonacie do podpisania + inne fora + ichn znajomi... 100 000 osób wcale NIE jest tak dużo Pomysl nad prostą funkcją domino :wink:

  5. #15
    Sila demokracji jest taka ze inicjatywa obywatelska wymaga 100tys podpisow . Nie wiem czy 600 osob z forum da rade. Nie jestem w zadnym przypadku uprzedzony bo jestem jak najbardziej za, ale radze sie nie podpalac za bardzo bo jest to baaardzo nierealne
    Jakie 600 osób ? Można to liczyc w tyś osób jak dołaczą się już wszystkie fora i servisy mozna mówić o ponad 50 tyś ludzi a taka gromada to może bardzo wiele niech każdy zbierze tylko po 10 podpisów i co nie damy rady ?

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Dokładnie. Przecież nie jest powiedziane, że podpisy muszą złożyć osoby grające on-line. Podpis może złożyć każdy, byle by było te 100 tys. 8)

  7. #17
    Witam

    Wszystkich zainteresowanych problemem .Chciałem powiedzieć , że dołączyło kolejne forum do nas , które oferuje swoją współprace WWW.OBSTAWIANIE.COM .

    Więc widzicie jest nas coraz więcej i mam nadzieję , że przeciwnicy też wyjdą z jakimiś propozycjami i czynną współpracą . Powiedzmy sobie tak: "Jak nie spróbujemy to się nie przekonamy jaką szanse mamy na sukces czekająć na działanie innych możemy stracić swoją szansę wygrania czegoś dla nas samych

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Jest niestety pewien problem.

    Z tego co wiem, podpisu nie mogą złożyć 2 osoby mające ten sam adres zamieszkania. Ba, podobno nawet 2 osoby z tego samego regionu (np kilka sąsiednich ulic). Mam nadzieję, że moje informacje są nieprawidłowe.

  9. #19
    Witam

    Dziś dołaczyło kolejne wielkie forum do współpracy z nad projektem .Jest to www.typosfera.pl .

    Co do tego od kogo mogą być podpisy to dokładnie sie dowiemy i przedstawimy to w jaki sposób mozna je zbierać itp. :P :P

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Dokladnie to, ze ktos wyrazil chec uczestniczenia w tym calym procesie to jeszcze nic. Trzeba dopiero zrobic "cos" z tym.
    Taki postulat w internecie tez jest wazny czy trzeba zrobic osobisty podpis?