Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
  1. #11
    no dobra tylko kiedy i o której

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Nie łatwiej by było wysłać na maila niż normalną pocztą? Myślę że więcej chętnych byś znalazła.
    Cytat Zamieszczone przez magda.stachowicz Zobacz posta
    no dobra tylko kiedy i o której

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Właśnie zaliczyłem fatalnego beata, ale i tak mnie rozbawiłeś

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    a mnie wkurwil... jebana polska mentalnosc... nie wpadles na to, ze moze odpowiada na post kojota? i ze jest nowa na forum, to niezbyt obeznana z interfejsem, opcjami cytowania itd...
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 26-08-2009 o 19:51

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No niektórzy Panowie już tutaj pokazują, że są ciekawymi obiektami do badań. Magda jeszcze nie zebrała żadnej ankiety, a już opinię o "środowisku" mogła wystawić. Chyba jednak spooooro czasu będzie musiało upłynąć zanim będzie można w tym kraju przyznać się do tego, że jest się pokerzystą i to wcale nie ze względów prawnych.

    @Magda przygotuj ankietę na któreś z przeznaczonych do tego stron www, a z pewnością zgromadzisz potrzebne dane (zapewne będziesz też musiała usunąć kilku żartownisi - najlepiej niech w ich wyłapaniu pomoże Ci doświadczony gracz), gdyż przeprowadzenie jej w tradycyjny sposób z użyciem papieru może okazać się niewykonalnym albo długotrwałym procesem

    pozdrawiam i powodzenia

  6. #16
    Moi drodzy!
    Wierzcie mi..jakby to było takie proste to już dawno bym umieściła te testy na necie..Jednak nie mogę z wielu względów. Psychologiczne narzędzia badawcze są chronione prawami autorskimi i muszą być dostarczone w formie w której zostały stworzone.Poza tym ja póżniej będę musiała liczyć wszystkie wyniki i do tego są mi one potrzebne namacalnie.

    Jak już napisałam mogę bez problemu wysłać testy pod wskazany adres (niekoniecznie osoby badanej- może być ktoś ze znajomych ) i oczywiścię dane typu imię i nazwisko można zmienić.Na turniejach granie na kasę o ile mi dobrze wiadomo nie jest zabronione dlatego nie ma się czego obawiać...no i obowiązuje mnie tajemnica (tak jak lekarza)i ochrona danych osób badanychprzypominam,że udział w testach jest dobrowolony i ANONIMOWY.

    Pozdrawiam,

    Magda

  7. #17
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Zgadzam się z weeskaczem (jest to dziwne, ale ok). Sam w społeczności jestem nowy, a może nawet nie "jestem", ale każdy wątek, w którym jakaś przedstawicielka płci piękniejszej o coś prosi jest komentowany: "ładna jesteś?", "masz cycki?", każda pomyłka komentowana wysoce sarkastycznie (bardziej sarakstycznie niż błąd był napisany przez gościa, którego imię nie kończy się na "a"). Nie wiem jak wygląda to 'live', ale to wygląda so sick.

    Na obozach informatycznych, gdzie jest ok. 3-5 dziewczyn na 100 bywało "normalniej".

    A co do ankiety: nie gram zbyt długo i nie mam doświadczenia, wiec nie mogę pomóc.

    Pozdrawiam.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    a mnie wkurwil...
    LOL. Nie wiedziałem, że zwykły żart może wywołać takie oburzenie - jakby na tym forum w różnych poważnych wątkach nie przewijały się różne zabawne komentarze. Po prostu po przeczytaniu dwóch kolejnych, zacytowanych przeze mnie postów od razu nasunęło mi się małe skojarzenie, które, według mnie, w dość zabawny sposób przedstawiłem - trochę dystansu. Nie miałem też zamiaru nikogo, jak napisałeś wcześniej, wytykać ani wyśmiać - jeśli pokerzystka Magda poczuła się urażona, przepraszam.

    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    jebana polska mentalnosc
    http://forum.pokerzysta.pl/ogolne/13...tml#post284275

    EOT

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    jeszcze sie dopisze, bo piana mi z geby leci, ze pewnie Ci anonimowi bohaterowie cyckow na oczy nie widzieli i tu wielkich don pedrow z krainy deszczowcow zgrywaja... jestem wstrzasniety zaistniala sytuacja, mam nadzieje, ze autorka nie zniecheci sie do swiatka pokerowego przez kilku maloletnich prawiczkow [no offence - prawiczek ] z forum. peace for all

    + 1k weeskacz

    EDIT: przeciez ten watek ze struzem to zupelnie inna para kaloszy, tam sam autor sprowokowal docinki, sluszne i w pelni zasluzone IMHO.

    gieras, cieszy mnie, ze Cie nie zrozumialem, ale wez pod uwage jak inni moga to zinterpretowac, m. in. Magda, ktora zwrocila sie do nas o pomoc, nie w sprawie hasla do freerolla [pozdr struz], a duzo bardziej szlachetnej pobudki jaka jest niewatpliwie zdobycie tytulu magistra.

    przelales czare goryczy po 'kocham Cie', 'a ladna jestes?' bo tego typu zachowan w takich okolicznosciach tolerowac, IMHO, nie mozna.

    EDIT2: moim zdaniem wrzut z rejestracja,w tym przypadku, jest mocno'offensive' [brakuje mi polskiego slowa]
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 26-08-2009 o 20:48

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260