Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    zauważcie, że napisałem "a POZA TYM jesteś pot commited"

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Hero: Fold
    ABC: Show


    Cytat Zamieszczone przez homasapiens Zobacz posta
    Zastanwaiam się tylko dlaczego zamieściłeś tu to rozdanie i po dłuższym zastanowieniu doszedlem do wniosku, że spasowałeś i koleś pokazał AK albo AQ w pikach...
    Pozdro!
    Cytat Zamieszczone przez kepucz Zobacz posta
    Na riverze call bez zastanowienia,za duzo juz wrzuciles w rozdaniem,jezeli nic nie trafil chce Cie wywalic z rozdania zagrywajac allinem bo to jedyny jego ratunek zeby wygrac rozdanie.
    Cytat Zamieszczone przez sinobordy Zobacz posta
    1) flush draw(AKs,AQs) agresywnie rozegrany na flopie, późniejszy call na turnie usprawiedliwiłbym tym że koleś jest słaby a all-in desperacką próbą zgarnięcia pota
    Dlaczego Hero źle zagrał ?
    Strasznie dlugo sie zastanawialem, rzeczywiscie po glowie chodzil mi ten AKs AQs KQs i srednie parki 77 66 99. O foldzie zadecydowal fakt, ze zazwyczaj osoby, ktore graja ze mna, daja front-beta gdy sa pewne wygranej (z racji tego, ze lubie czekac na riv) Dochodzil jezcze fakt mozliwego seta - AT KT
    Dodam, ze wygralem ten pojedynek Koles sam sobie wykopal dolek tym show, napisalem jezcze raz notke tylko DUZYMI LITERAMI o tym, ze nie potrafi odpuscic dodatkowo drawa i doszlo do rozdania, w ktorym tak sie wlasnie stalo...

    Czegoś sie nauczylem
    Pozdrawiam i postaram się częściej zamieszczać "ciekawe" rozdania

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Znalazlem pare ciekawych rozdan, bardzo podobne sytuacje, moze bardziej niebezpieczne, ale przeciwnicy mega agresywni




  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    Możesz i to na luzie. Gdybym czuł że mam gorszą ręke spasowałbym ze spokojem. Ktoś napisał że nie wrzuca sie dobrej kasy za tą złą. Nawet jesli juz sporo mam w pocie i zauważam że popełniłem bład wycofanie się jest lepszym zagraniem. (wg mnie of course, Ty jako pros pewnie masz na ten temat lepszą teorie)

    pozdr
    No cóż to jest kwestia elementarnej konsekwencji w grze. W holdemie najważniejsze decyzje podejmujesz na flopie i po takim rozegraniu flopa i turna, przy bezpiecznej karcie na riverze i all inie przeciwnika 750 do puli 3500, moim zdaniem nie można spasować.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    zaloze sie, że po każdym z tych rozdań byleś wyzywany od fishów
    Mnie to zawsze bawi. A jak ktoś nie przeklina na czacie to znaczy, że grałem za mało agresywnie

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Prawidłowo byłoby zagrać allin na Turn niż bet 1000, i tak by pewnie wszedlby w to rozdanie.
    Na riv rzeczywiscie czulem, ze popelnilem blad

    Cytat Zamieszczone przez homosapiens Zobacz posta
    zaloze sie, że po każdym z tych rozdań byleś wyzywany od fishów
    Mnie to zawsze bawi. A jak ktoś nie przeklina na czacie to znaczy, że grałem za mało agresywnie
    Bardzo czesto jestem wyzywany od fishow, nawet czasami gdy nie dochodzi do show poleca w moja strone bluzgi... ze tak sie nie gra ;p
    Ostatnio edytowane przez ArkadiuZz ; 09-05-2007 o 15:45

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    ArkadiuZz, wystarczy spojrzeć na turn i jego check-call na tym stole mając 750 za sobą. Z czym tak gra? Z żadną dobrą, ale zagrożoną ręką, dlatego, że stół jest niebezpieczny, a on mimo tego nie broni ręki. Z drugiej strony, gdyby miał monstera (trips, full) to również przebiłby all-in, bo river może wystraszyć Ciebie. Problem z twoją ręką jest taki, że on blefując może być nadal lepszy od Ciebie. Tak, jak zagrałeś - call na river. Normalnie - fold na flopie, twoja ręka nie może znieść dużo akcji, a turn i river mogą Cię postawić przed trudną decyzją.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    Myślę, że to może być ciekawe rozdanie

    ROCKBUMMY (2*675,00 in seat 1)
    homasapien (1*325,00 in seat 2)

    Dealer: ROCKBUMMY
    Big Blind: homasapien (50,00)
    Small Blind: ROCKBUMMY (25,00)

    homasapien was dealt: Ah - Kh

    ROCKBUMMY Call (25,00)
    homasapien Raise (100,00)
    ROCKBUMMY Call (100,00)

    Flop 2d - Jc - 7s

    homasapien Bet (300,00)
    ROCKBUMMY Raise (1*000,00)
    homasapien All-In (875,00)
    ROCKBUMMY Call (175,00)

    Turn 2d - Jc - 7s - 2s
    River 2d - Jc - 7s - 2s - 3d

    homasapien shows: Ah - Kh (a pair of deuces)
    ROCKBUMMY shows: Kd - Tc (a pair of deuces, with king
    as kicker)

    Po flopie zagrałem bardzo szybko bet pot i bylem zly na siebie zanim przeciwnik zrobil re-raise (moj bet był za szybki i zbyt niestandardowy żeby przeciwnik się nie połapał, że nie trafiłem flopa).
    Po jego re-raise pomyślałem sobie: "No dobra, masz mnie cwaniaku" i już chciałem nacisnąć fold ale naszczęście zacząłem analizować to co się dzieje i stwierdziłem, że:
    Od początku kradłem pule na flopie i ani razu nie bronił (oczywiście gdy nic nie miał) co z jednej strony mogło by wskazywać, że nigdy nie będzie ale z drugiej strony zawsze musi być ten pierwszy raz (i prędzej czy pożniej zawsze zaczynają bronić)

    Mój bet na flopie zbyt jasno wskazywał, że nic nie mam i koleś nie mógł się spodziewać, że wyciągnie coś ode mnie re-raisem.

    Nawet jeśli się myliłem to miałem jeszcze 6 outsów (na pewno by slow playowal 2 pary)

    Doszedłem do wniosku, żę jego re-raise mówi "nie chce żebyś wszedł" no i sprawdziłem. Po tym rozdaniu odebrałem rekordową ilość bluzgów

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    a swoją drogą to od grania heads up spaczył się mój styl gry
    i nie potrafię (efektywnie) grać już gier stolikowych. mam za mały monitor i gram tylko na 2 stoły na raz co mnie teraz potwornie nudzi. Wczoraj miałem nauczkę bo nie chciało mi się grać heads up i usiadłem do ring games. W pół godziny wtopiłem to na co pracowałem 2 dni.