Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe to mi pojdzie chyba lepiej jesli wszystkie czesci beda dostapne bo wiem ze czasami sie sciagnie ponad 90% krocej niz ostatnie 10%

    Mi narazie sciagnelo przez okolo 4h ponad 30% Podoba mi sie ten program. Suzo lepiej niz jak sciagalem przez emule i edonkey.
    tutaj sredi transfer jest okolo 20KB a czsami zdarzaja sie momenty ze sciaga z predkoscia 60-70KB

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    Azureus to jeden z najlepszych programów korzystających z sieci BitTorrent.
    Aplikację cechuje bardzo prosty w obsłudze , intuicyjny interfejs użytkownika, a także duże możliwości konfiguracyjne.
    Oraz olbrzymie "zamulanie" systemu (java) - zapomnieli dopisac
    Duzo lepiej spisuje sie utorrent czy bitcomet/bitlord.

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    moim zdaniem najlepszy jest bitspirit

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no nie wiem w sumie mam xp z 256 ramu tylko ale jakos nie zamula za bardzo a przez 8h pobierania mam juz polowe.

    Asredni transfer zbliza sie do 30kB/s

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    udało sie wlasnie sie pobralo po 17h dzisiaj przez 10h ponad 1GB sie sciagnal


    No to bierzemy sie za ogladanie

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    moim zdaniem ten turniej udowodnił jedno: Phil Hellmuth jest zdecydowanie najlepszym turniejowym graczem NLTH na świecie (moim zdaniem). Matusow też fajnie gra, ale mam wrażenie, że robi to pod publiczkę. Jeżeli trafi na stole na równie agresywnego gracza to "Mike Matusow' blowup" może nastąpić bardzo szybko. Niemniej cieszę się, że wygrał, pytanie czy jeszcze mu coś zostało z tego miliona, bo milion z WSOP Main Event przewalił w dwa miesiące... Dobrze, że nie wygrał ten kowboj - tak jak to określił Hellmuth - mało pojęcia o grze, tylko magiczne zagranie allin. Co do Dannemana, to jeżeli ktoś jeszcze uważa, że on jest dobrym graczem to życzę powodzenia w grze :lol: Ja nie zauważyłem żadnego dobrego jego zagrania, za to kilka fatalnych. Zarówno tutaj, jak i w main evencie...
    To oczywiście moje subiektywne odczucia...

    Pozdr
    Warsaw

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Witam,

    moim zdaniem ten turniej udowodnił jedno: Phil Hellmuth jest zdecydowanie najlepszym turniejowym graczem NLTH na świecie (moim zdaniem). Matusow też fajnie gra, ale mam wrażenie, że robi to pod publiczkę. Jeżeli trafi na stole na równie agresywnego gracza to "Mike Matusow' blowup" może nastąpić bardzo szybko. Niemniej cieszę się, że wygrał, pytanie czy jeszcze mu coś zostało z tego miliona, bo milion z WSOP Main Event przewalił w dwa miesiące... Dobrze, że nie wygrał ten kowboj - tak jak to określił Hellmuth - mało pojęcia o grze, tylko magiczne zagranie allin. Co do Dannemana, to jeżeli ktoś jeszcze uważa, że on jest dobrym graczem to życzę powodzenia w grze :lol: Ja nie zauważyłem żadnego dobrego jego zagrania, za to kilka fatalnych. Zarówno tutaj, jak i w main evencie...
    To oczywiście moje subiektywne odczucia...

    Pozdr
    Warsaw
    taa, właśnie obejrzałem, Danneman rozwalił mnie jak się przyczepił do Hellmutha o te jego splash'nięte chipsy i nazwał go punk; dobra akcja była jak TT trafiły na QQ no i ten donkey dla Phila! ogólnie Phil wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, dobry jest

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Szczerze mowiac nienawidze Phila :P Te jego teksty dotyczace tego jacy wszyscy sa slabi, a jak to on perfekcyjnie zagral itd sa dla mnie po prostu żałosne. Ale Matusow juz od dluzszego czasu jest moim "ulubiencem" - nikogo sie tak przyjemnie nie oglada

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Szczerze mowiac nienawidze Phila :P Te jego teksty dotyczace tego jacy wszyscy sa slabi, a jak to on perfekcyjnie zagral itd sa dla mnie po prostu żałosne. Ale Matusow juz od dluzszego czasu jest moim "ulubiencem" - nikogo sie tak przyjemnie nie oglada
    tak, teksty phila są ostro nadęte, ale mi raczej chodziło o jego grę

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Witam,
    Dobrze, że nie wygrał ten kowboj - tak jak to określił Hellmuth - mało pojęcia o grze, tylko magiczne zagranie allin.
    Warsaw
    Masz na myśli Corkinsa któremu Hellmuth wypowiedział wojnę po tym gdy Hellmouth wszedł z J5o vs KQo Corkinsa i Corkinsowi flopnął się strit, a Hellmuthowi top pair? I miał pretensję do Corkinsa że ten betuje (tzn. bleffuje wg. Hellmoutha). IMO to było żałosne. I jeszcze to wypowiedzenie wojny Matusowowi. PH powinienn chyba zacząć pić jakieś ziółka na uspokojenie.

    Regards,
    jdx