Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    nie jestem miłośnikiem kradnięcia blindów w tej fazie turniejuna jego miejscu nigdy przenigdy nie zrobiłbym raise,no chyba że mam niezłą przewage żetonów i wiem że mój raise go za bardzo zaboli by mnie sprawdzić z czymś przeciętnym,z kartą jaką mjalem nie raz grałem all iny i nie raz kradlem kase,ale ten koles gral strasznie pasywnie(to tak na marginesie),i sfoldował na sb ze 3 czy 4 razy wczesniej pod rząd(to tak apropo mojego postrzegania),i stąd tak mi sie coś ubzurało że to może jakaś przyczajka żeby mnie do tego raise sprowokować(czasem mi sie t6akie złożone myślenie włancza że potrafiie dwie naisilniejsze pary na stole zrzucić,gdzie nie ma mozliwosci koloru i strighta,i oczywiscie zdarza sie że sie myle w przegladzie i póżniej placze )
    heh a tak swoja drogą gdyby nie takie przypadki to ta gra byla by nudna:-
    )
    a i tak wogóle to zupełnie inaczej analizujesz suche fakty a inaczej grając,tam czesto gęsto to nie jest myslenie tylko odruch ,impuls,ba nie zdarza wam sie czasem coś takiego,że jesteście tak oczarowani swoją kartą że nie zalóważacie że sa już możliwości że ktoś może mieć silniejszy układ???(tzn chodzi mi konkretnie o to że flop jest tak piękny że turn i river wydaje sie nie istotny i nie zwracacie uwagi co na niego wskoczyło,a póżniej zdziwienie i sprawdzanie co to za pomyłka,na co on wzioł??,jaki stright???tam mógłbyc stright??? )

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez dawkar
    ba nie zdarza wam sie czasem coś takiego,że jesteście tak oczarowani swoją kartą że nie zalóważacie że sa już możliwości że ktoś może mieć silniejszy układ???
    BIG LEAK

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez dawkar
    ba nie zdarza wam sie czasem coś takiego,że jesteście tak oczarowani swoją kartą że nie zalóważacie że sa już możliwości że ktoś może mieć silniejszy układ???
    Ja to zauważam, a nawet wiem, że ktoś już ma ten układ. Wiem nawet kto i jaki układ ma.

    ...ale i tak cisnę raise... :twisted:

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    .........dlatego nie dorobilismy sie jeszcze championa we wsopie:P
    Trzeba tu wprowadzic dyscypline!!!!! :twisted:

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Rozumiem że blindy 1000/2000, a ty masz 24k. Dostajesz AT wiec wrzuciłbym 6000 preflop, załóżmy, ze gość by obejrzał flop, w co wątpie. On pierwszy by decydował jak zagrać, jeśli dałby check to na stolik leciałoby kolejne 6-10k i na turn'ie all-in.

    A gdybym to zagrał tak cipowato z przyczajki jak ty. To na turn'ie all-in.

    *Napisałeś, że czułeś że gość chce ukraść blindy na flop'ie. To było trzeba go ostro przebić minimum 10-15k lub nawet all-in, trzeba ufać swojemu przeczuciu

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    nie nie czułemczulerm że trzyma cos mocnego na lapiemowie przed flopem,zrzucil sb pare razy wczesniej a teraz nikt nie wszedl i tak sobie pomyslalem ze on nie raisuje jakieis parki,a to z tym kradnieciem to uswiadomilem sobie po rozdaniu