Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    pokerstars
    Mój BM wyglądał tak że grałem z 60BI sng za 15e potem z 75BI za 10e wypłaciłem część i z 50BI grałem sng za 5E teraz mnie wyruchali i musiałbym za 3e grac... wydaje mi się, że biorąc pod uwagę poziom graczy to 40BI na sitach za 5$ powinno wystarczyć, szczególnie, że zamierzam zmniejszyc liczbe turbo/speed i pograc na troszeczke dłuższych lvl'ach.

    Jakub W.
    Mało, od 2-4stołów, wole sie bardziej skupic. Uczyć się staram ciągle. O kasie zapomniałem praktycznie od razu. Łatwo przyszło łatwo poszło.

    Rado
    Heh... uważam, że jestem wygrywający... tzn byłem bo teraz wykres z sng mam koło zeraaa ja nie poniżej. Przedewszystkim stwierdzam to patrząc na moją gre. Wsuwałem będąc zazwyczaj faworytem, umiem dość sprawnie czytac zakres przeciwników, często gram z tymi samymi po kilka razy wiec już troche ich poznałem... jedynie w późnej fazie wiadomo jak to bywa w turbo siedze z 3BB to musiałem wsuwać starałem się zawsze robić to zgodnie z oddsami.

    Ogólnie się dziwie dlaczego tak ogromny swing mógł się zdarzyć. Jak wykres szedł ostro w góre to też nie było tak, że wygrywałem wszystko jak leci więc za co teraz oddaje? :| Rozumiem 10, 20BI ale 60?? Przez pół roku będę to odrabiał :<

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    To mój wykres z PS sng+mtt. Miewałem już swingi na 15k$ i 20k$, z obu jakoś wyszedłem, teraz mam trzeci od początku lutego -6k$. Variance is a bitch. Graj więcej.

  3. #13
    Szkoda, że mi sie przytrafil jak jeszcze dobrze rolla nie zbudowałem. Tragedia takie swingi. Turbo grasz? Ile w przeliczeniu na BI?

    Będę grał więcej... ale narazie myśle gdzie, za ile, co...