Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Siatkowka: MS.

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Jak na razie nie oglądałem tylko meczu z Egiptem (nie obudziłem się, za długo grałem w nocy w pokera). Wierzę, że nasi złoją Rosjan i będziemy walczyć o medale.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    Wiecie jaki ja jestem zawsze znade dziure w całym :twisted:
    A jak nasze złotka grały to jakoś żadnego topica nie było, a czemu bo nie wygrywałały.
    Jakby grały tak jak męska reprezentacja myśle że by ktoś o nich napisał.

    P.S. El Capitan moja wypowiedź nie była skierowana ąż tak do ciebie osobiście, ale troche bardziej ogólnie.
    To, ze jestem fanem naszej reprezentacji nie zobowiazuje mnie, do zakladania takich tematow na kazdym forum. Poza tym nie zrobilem tego, zeby pokazac jaki to ze mnie wielki fan (bo was to na pewno nie obchodzi), ale zeby poznac wasze opinie i tematem zainteresowac tych co nie ogladaja siatkowki, ze mamy szanse osiagnac cos wielkiego i naprawde warto popatrzec, szczegolnie ze niedlugo te najwazniejsze mecze.

    Zlotka trzy pierwsze mecze na mistrzostwach wygraly, dopiero pozniej zaczely sie schody, siatkowke zenska ma te zalete, ze zawsze mozna popatrzec, nawet jak kogos sama gra nie interesuje.

    Siedzialem dzisiaj na forum i pomyslalem zaloze topik. Jakbysmy przegrywali byc moze tez bym go zalozyl tylko w krytycznej formie. Ale nie o to w tym chodzi, liczy sie wygrana w najblizszych meczach i tego chlopakom zycze.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    moim zdaniem z Rosjanami bedzie ciezko...

    Pierwsza i najwazniejsza sprawa do poprawy to odbior... niestety brakuje nam bardzo tego elementu gry... mam jeszcze nadzieje ze zagumny zagra kolejny dobry mecz, bo zadko zdarza mu sie tak dobry turniej... Niestety Swiderski bedzie mial strasznie trudny mecz, blok Rosjan to troszke co innego niz to co dzialo sie dotychczas ( choc we wloszech jest najlepszym zawodnikiem:P).
    Uwazam, ze jezeli chlopcy nie przegraja meczu w szatni to bedzie dobrze, jezeli wyjda pewni i gotowi na walke to bedzie dobrze...
    niestety boje sie bardziej o serbow.. ale to moze pozniej...

    3:1 dla nas z Rosja...

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Latwo na pewno nie bedzie. Z przyjeciem mamy o tyle dobrze, ze nawet jak nie bedzie dokladne to Zagumny i tak sobie z tym powinien poradzic. W szatni nie przegraja, wsytarczy poczytac ich wypowiedzi, wiedza po co tam pojechali.
    Bardziej sie boje o poziom zagrywki, bo w ostatnio nie wyglada to dobrze (duzo bledow) a stacjonarna rosjan nie zaskoczymy.

    Tez jestem za 3-1 dla nas, a mecz bedzie na bardzo wysokim poziomie i to z obu stron. Przynajmniej taka mam nadzieje.

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Dobrze że oba mecze o 7 a nie wcześniej, więc można oglądać spokojnie.

    Ruskich muszą złoić a z Serbią zagrać dobry mecz. Jak nie zjedzą ich kompleksy i jakieś dziwne słabości które tak często niestety polską siatkówkę prześladują, to będzie dobrze !

    POLSKA !!

    Drauger, a to chyba normalne że jak ktoś dobrze coś robi to mu się kibicuje.. a jak ktoś dobrze gra to więcej wygrywa niż przegrywa.
    Ja też nie jestem fanem żadnych małyszomani.. ale polskiej siatkówce kibicowałem zawsze i naturalne jest to że jak wygrywają to jest o nich głośniej :P

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Jest, kurwa, jest!

    Jak sądzicie, lepiej zająć 1. czy 2. miejsce w grupie? Chyba lepiej drugie i zagrać w półfinale z Bułgarią. Jak pokonamy jutro Serbię, to trafimy na Włochów lub Brazylijczyków. Wydaje mi się, że łatwiej będzie z Bułgarią, pomimo tego, że ta drużyna jest na MŚ niepokonana.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    o tak co za meczyk dawno sie tak nie podniecilem!!brawo Polska!!!

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    Super !!!!!!!!

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Przyznaje że zwątpiłem po dwóch pierwszych setach, ale sam początek trzeciego przywrócił nadzieję.

    I nie zgodzę się z Blachą że dobrze że mecz był o 7, bo jakby był o 5 to obejrzał bym w domu. A tak siedziałem w firmie jak głupi i klikałem "odśwież" na kilku stronkach co kilkanaście sekund

    Sting

  10. #20
    Witam,
    Raczej nie wypowiadam się w tematach niezwiązanych z i4poker.com, ale dziś naprawdę jestem pod wrażeniem polskich siatkarzy, więc niejako chcę i muszę. Dla mnie ocena meczu z Rosjanami jest prosta: świetne zmiany Szymańskiego i Gruszki, "obudzony" w bloku Kadziewicz i kilka wygranych - w dobrych momentach - sytuacyjnych piłek (szczęscie sprzyja lepszym?) to była recepta na sukces. Wierzę, że z taką grą możemy wywalczyć nawet złoto, bo chyba nie zadecydują w tych mistrzostwach umiejętności czysto siatkarskie. Polacy pokazali, że są mocni psychicznie jak nigdy dotąd i to jest ich największa broń. I przyznam się szczerze, że brązowy medal mnie nie zadowoli. Hasło dla mnie na dziś to: Polska mistrzem świata obojętnie w czym, jak mawia Palo, ale najlepiej w siatkówce.
    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com