Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784


    wow to aż tyle tracę na blindach? po 10k mam -100e na nonshowdown

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    łapać na blefach innych graczy
    Łapiąc na blefach idzie ci w górę showdown.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    filter : vpip true i juz powinna byc nad zerem.
    Hm. Ciekawej sprawy dotknąłeś. Ja mam mega słabą czerwoną linię. Ale zastosowałem ten filtr i po 5000 rąk mam na czerwonej +22BI, a na niebieskiej +50BI ! Czy inni też tak mają?

    Kurde chyba postaram się zwiększyć VPIP.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Łapiąc na blefach idzie ci w górę showdown.
    Nie powiedzmy że do turna oddałeś z ręką typu A5s mając w stacku 100e powiedzmy 30e i na river nie trafiles koloru no ale masz tego słabego Asa który wg Ciebie nie jest najlepszy ale może blefować i sprawdzasz więc jak przegrasz to wszystko leci na przegrane na showdownie a jakbys zrzucil to polecialby 30 e na nonshowdown

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Nie powiedzmy że do turna oddałeś z ręką typu A5s mając w stacku 100e powiedzmy 30e i na river nie trafiles koloru no ale masz tego słabego Asa który wg Ciebie nie jest najlepszy ale może blefować i sprawdzasz więc jak przegrasz to wszystko leci na przegrane na showdownie a jakbys zrzucil to polecialby 30 e na nonshowdown
    Ale tej metody na polepszanie czerwonej raczej bym nie polecał

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ja tez mam na plus. Jednak coś sie nie zgadza. Bo jesli ten wykres to -blindy, to powinien byc rownowany, z wykresem po wyłączeniu tych pozycji. Do tego jest dużo mniejsza liczba rak pokazana. Mi ten wykres pokazuje 3 k rąk, w momencie kiedy mam rozegrane 15k.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Ja tez mam na plus. Jednak coś sie nie zgadza. Bo jesli ten wykres to -blindy, to powinien byc rownowany, z wykresem po wyłączeniu tych pozycji. Do tego jest dużo mniejsza liczba rak pokazana. Mi ten wykres pokazuje 3 k rąk, w momencie kiedy mam rozegrane 15k.
    To nie jest bez blindów. VPIP = true. Czyli chciałeś zobaczyć flopa.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    ???Nic nie lapie. Przeciez w kazdej rece jaka gram chce zobaczyc flopa. Jak nie chce to nie gram... ale i tak wszystkie rece= te w ktorych chcialem zobaczyc flopa....nie rozumiem

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    ???Nic nie lapie. Przeciez w kazdej rece jaka gram chce zobaczyc flopa. Jak nie chce to nie gram... ale i tak wszystkie rece= te w ktorych chcialem zobaczyc flopa....nie rozumiem
    A jak grasz na blindach i foldujesz to nie chcesz grać i tracisz. Ale jak grasz z blindów to masz VPIP = true.

    Może źle się zrozumieliśmy. Może ty miałeś na myśli bez blindów tzn. bez tych które foldowałeś. Dla mnie bez blindów to było na wszystkich pozycjach poza SB i BB.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    co to za jakies filtry ? liczy sie nieprzefiltorwana NSD line ! ; D