Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Neostrada 6mbit

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Kakashi chyba wielkosci literki "b" Ci sie pomylila

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Ja polecam aster, od dwoch lat uzywam i tylko raz byla awaria przez 2h. Poza chodzi super (przynajmniej opcja 2Mbit). DO tego mozesz od razu tv wiec same plusy

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Ja w KRK (Łobzów) używam Astera 2MB/4MB (dzień/noc) jestem bardzo zadowolony.
    Nie ma z nim najmniejszego problemu a płacę coś koło 70 zł

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Dave, masz szczęście, że na Ruczaju nie ma providera "2-0". Właśnie zaczął padać deszcz i turniejek 25$ rebuy (zainwestowałem 75$) poszedł się rypać. Deszcz=no internet... FUUUUCK!

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    Dave, masz szczęście, że na Ruczaju nie ma providera "2-0". Właśnie zaczął padać deszcz i turniejek 25$ rebuy (zainwestowałem 75$) poszedł się rypać. Deszcz=no internet... FUUUUCK!
    Na radiowkach tak zawsze

  6. #16
    GuestJ Guest
    Dołącze tylko kolejną pozytywną wypowiedź co do neostrady, mi przez ponad rok użytkowania siadła może jeden raz na godzinke. Ogólnie spoko.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Kakashi chyba wielkosci literki "b" Ci sie pomylila
    nie wiem po cholere ludzie sie tego czepiaja, skoro wiadomo ze nie mysle o kb/s tylko o kB/s.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Ja sie nie czepiam, ale nie kazdy moze sie domyslic co Ty myslisz jak piszesz inaczej niz myslisz . Dla mnie to jest po prostu wartosc 8 razy mniejsza niz ta, o ktorej myslales, mimo iz sie domyslilem o jakiej myslales . To sa po prostu dwie rozne wartosci i tyle.
    Poza tym kiedys bylo pelno tematow: Mam 6Mbit - transfer maksymalny na przyklad 900kb/s w negatywnym sensie
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 07-09-2007 o 09:31

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    wiesz gdybyś w sklepie zamiast 8 piw dostał jedno piwo to by Ci pewno robiło różnicę

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    ja tak samo musze przyznac że stabilność nestrady jest bardzo duża mi przez 4 lata bodajże tylko raz padl na wieczór czasami też były jakies problemy ale to raczej z mojej strony i nawet niebieska linia nie okazala się taka straszna:]