Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez palo
    jemu raczej chodzilo o to ze w puli bylo 300zl tego rozdania
    Mimo wszytsko na NL10 raczej 300 zl pota w heads-up nie zbudujesz 8)

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    skad wiesz ze to bylo akurat tyle?

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    takie sytuacje sie zdarzaja i nie nalezy kogos o to obwiniac..no jesli juz to oddsy :P
    wkoncu musial przyjsc ten czas kiedy dojdzie mu ta karta (edit:4% szans, no ale zawsze :P)

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez Gaweeda
    (2% szans, no ale zawsze :P)
    Gwoli ścisłości - około 4%.

  5. #15
    Swego czasu po tragicznej serii byłem w bliżniaczej sytuacji jak przeciwnik Przemsona - tyle tylko, że z - byłem tak dalece zdruzgotany, iż uwierzyłem, że zła passa musi się w tym momencie skończyć i wbrew wszelkim zasadom i logicznemu myśleniu "wcisnął mi się" All -IN Dałem na przełamanie.

    RIVER:



    Bywa ? Bywa!

    Ponadto mógł być pod wpływem %

    Bywa? Bywa!

    Jest masa hipotez

    pozdrawiam
    w_nie

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave
    Cytat Zamieszczone przez Gaweeda
    (2% szans, no ale zawsze :P)
    Gwoli ścisłości - około 4%.
    Oj, pomylka :P sory :]

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez przemson
    Poprostu ta sytuacja i pozniejsze doprowadzily do upadku mojego pojecia o rozgrywkach online:

    ....Head's up, Na stole lezaly juz cztery karty J J K Q ( ja mialem w reku J 8 z szansa na kolor, czyli 3 gwarantowana), w tym momencie koles z parka 55 wchodzi za wszyskto i co okazalo sie po riverze ? jasnowidz przychodzi 5 i ma fulla? nie rozumie jak mozna wejsc za wszysko gdy na stole sa juz 4 karty o takich "nominalach" gdzie kazda bije jego parke nie mowiac o mozliwosci strita, koloru, full-a... moze ktos wytlumaczy ten fenomen... O dziwo jesli sie nie myle potem spotkalem ten nick na stole noi znowu mnie splukal i wszystkich przy stole ale ta sytuacja byla bardziej rzeczywista ...
    masz racje poker online jest nieuczciwy, nie graj wiecej w niego

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    piszesz o niewielkich stawkach i równocześnie piszesz coś o 300zł :shock:

    no to może napisz dokładnie jak to było

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez joy71
    piszesz o niewielkich stawkach i równocześnie piszesz coś o 300zł :shock:

    no to może napisz dokładnie jak to było
    Moze on to przelicza na zł ? 100 $ = 300 zl ;]

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    mi też ostatnio nie szło, próbowalem zmieniać roomy i też nic...idzie sie załamać jak nawet nie ma teraz za co wyjechać na wakacje ale w to że pokeroomy oszukują nie wierze raczej. może i i oszukują ale nie te najbardziej znane. czy któremuś roomowi z np sieci boss media "opłaciło" by się robić wały dla 300 zlotych, skoro grają u nich ludzie za naprawde wielkie pieniadze? zyski większych pokerroomów sięgaja milionów dolarów rocznie...czy warto było by dla kropli w morzu bawić sie w oszustwa?

    to, że mi nie idzie od dwoch tygodni to zapewne za passa, która sie skończy , i ja to wiem.wtedy kto inny będzie się zastanawiał ze pokeroom oszukuje bo to dla mnie river będzie szczęsliwy a jego pogrąży. tak to już jest i nikt tego nie zmieni. polecam artykuł o szczęściu w pokera, do którego niedawno ktoś na forum zamieścił link...

    powodzenia