Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Witam. Niestety w sobotę mam mecz i nie jestem na 100% pewny czy zdarze na tą 18. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem ale jakby co to oczywiscie poinformuje tutaj ze zwalniam miejsce. mam nadzieje ze bede go mial rano i spokojnie bede mial czas by przyjsc Gram w radziechowach wiec kawalek jest :P

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    54
    Proszę o zapisanie.

  3. #13
    Proszę o zapisanie: Derwisz,Bolo33,Tadziu.
    Pozdrawiam!

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja tez bede

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    Proszę o zapisanie-Wioletta3008,pozdro

  6. #16
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Szczegóły dotyczące turnieju. W lochach odbywa się impreza walentynkowa (szczegóły na stronie Lochów).Potem dyskoteka.
    Dla graczy z osobami towarzyszącymi wstęp po godz.21.00 wolny (impreza jest płatna).W sali gry funkcjonuje bar, który m.in.proponuje: powitalny JackDaniels gratis oraz promocyjną cenę na następne. Gramy na trzech stołach i nie ma możliwości dostawienia następnych, więc cap=30. Oczywiście są krupierzy.
    Zapraszam do zapisów

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    erklos czy beda przygotowane jakies walentynkowe atrakcje glownie dla naszych towarzyszek, zeby sie nie nudzily podczas trwania turnieju i byly rowniez zadowolone z tak spedzonych walentynek?

    PS. O ktorej godzinie rozpoczyna sie ta hiszpanska impreza walentynkowa w lochach bo nie znalazlem tej informajci nigdzie na stronie

  8. #18
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    cóż, info o Walentynkach jest na stronie tytułowej Lochy pub-restauracja Sosnowiec
    Nie jestem związany z restauracją Lochy i nie mam pojęcia o szczegółach imprezy, ale na wizytówce imprezy jest nr telefonu do lokalu. Proponuję zadzwonić
    Impreza jest płatna. Można na miejscu pewnie załatwić zniżkę ( pomogę ) My mamy bezpłatny wstęp od 21.00 ( bo wcześniej są stoliki rezerwowane i jakieś żarcie przy świecach pewnie dla zakochanych, a my będziemy grać

  9. #19
    Ciekawi mnie kwestia o ktora pytal BOLO33. Co jest zawarte w tych 50 zl rake'u. Normalnie jest rake w granicach 10% buyina a tutaj jest 25% stad moje pytanie. Bo chyba nie tylko ten powitalny jack daniels i koniec?

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Do tego wiem, że opłacenie krupierów. A co więcej nie wiem bo nie było chyba pisane...